150 Parça Çocuk Yap boz 35×50 Puzzle Keskin Color Puzz Deniz Model 10

Puzzle ya da Türkçe adıyla yap boz oyunları, ilgi çekici ve eğitici bir hobi aracı. Her yaş grubuna hitap edebilme, kalabalık oyuncu sayısıyla oynanabilme ve yüksek eğlence vad eden bu ürünler, dünya genelinde ilgi çeken bir uğraş. Farklı tema ve parça sayısına sahip ürünler, hem oyunda ulaşılan uzmanlık seviyelerine hitap ediyor ve hem de farklı yaş gruplarına hitap etmesi sağlanıyor. Aynı zamanda rahatlıkla tüm aile tarafından oynanabilen bir aile oyununa da dönüşebiliyor. Tüm bu özelliklerinin yanında, okul öncesi veya sonrası yaş grupları için, çok önemli bir eğitici araç olabiliyor. Zeka gelişimine önemli katkılar sağlayan ürün, eğitimciler ve uzmanlar tarafından önerilen bir oyuncak. Birçok beceri kazanımında önemli rol oynayan oyun, aynı zamanda birçok çocuğun ekip çalışmasıyla oynamasını da sağlayan özel bir uğraş. Çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanmış bu ürün 150 parçadan oluşuyor.

Kısa süre içerisinde vaz geçilmez bir hobiye dönüşen ve daha zor olan yap boz örneklerine yönelinmesine neden olan puzzle, çok verimli bir hobi haline dönüşebilir. Küçük yaştaki kullanıcıların olduğu kadar ileri yaşlarda da önemli bir hobidir. Çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanmış 150 parçalık bu ürün, Deniz temalı ve 35 x 50 ölçeğinde hazırlanmış.

Çocuk yap boz oyunu konusunda birçok örneği kullanıcılarına sunan Keskin Color, aynı zamanda yetişkinler içinde yap bozlar üretiyor. Alanında en önemli markalardan biri olan Keskin Color, uzun yılların oluşturduğu deneyimlerle kullanıcılara ürün geliştiriyor. Özellikle çocuk yaştaki kullanıcılar için, eğitici ve öğretici ürünler geliştirme konusunda özel bir deneyime sahip. Markanın özel bir üretim kalitesine tüm ürünleri gibi, yap boz ürünleri de mağazamızda yerini almış durumda.

Ürünün detaylarını incelemek için