150 Parça Çocuk Yap boz 35×50 Puzzle Keskin Color Puzz Hayal Dünyası Model 1

Yap boz oyunları, dünya genelinde büyük ilgi gören hobi araçlarıdır. Ülkemizde de giderek artan bir ilgiyle karşılanan bu oyunlar, her yaş grubundan kullanıcıya hitap edebilen türlere sahip. 150 parçalık ve 35 x 50 ölçeğinde hazırlanmış olan bu ürün, okul çağı öncesi yaş grubu için özel olarak hazırlanmış. Çocuk yap boz oyunları, zeka gelişimin yanında birçok becerinin kazanılması konusunda büyük bir avantaj sağlıyor. Çok sayıda oyuncunun aynı anda oynayabildiği bu oyun aynı zamanda ekip çalışması adına da geliştirici bir rol üstleniyor. uzmanlar ve eğitimciler tarafından özellikle tavsiye edilen bir oyuncak.

Çocuk yap boz oyunları, sahip oldukları temalarla, çocuklar için hem ilgi çekici ve hemde pek çok konuda öğretici bir rol üstlenebiliyor. Aynı zamanda bir aile oyununa da dönüşebilen ürünler, Keskin color tarafından üretiliyor. Markanın uzun yıllara dayanan deneyimi ve birikimi, yüksek kaliteli ürünler geliştirme konusunda bir avantaj oluşturuyor. Her yaş grubuna hitap eden farklı tema ve farklı parça sayısına sahip puzzle bulunuyor. Kısa süre içerisinde vazgeçilmez bir hobi haline dönüşen bir uğraş.

Keskin color çocuk yap boz oyunları, farklı parça sayılarından ve farklı temalardan hazırlanıyor. Erkek ve kız çocukları için ayırıcı temalar bulunduğu gibi, herkesin ilgisini çeken temalarda bulunuyor. Eğitimciler ve uzmanlar tarafından önerilen oyuncaklar arasında yer alıyorlar. Tüm özellikleriyle birçok becerinin gelişiminin yanında, zeka gelişiminde de önemli katkılar sağlıyorlar.

Keskin color’ un yüksek kaliteye sahip kırtasiye ve oyuncak ürünleri alanında çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Markanın tüm ürünleri mağazamızda çeşitli kategorilerde kullanıcılarımıza sunuluyor. Çocuk puzzle oyunları’ da mağazamızda ilgili kategoriler de kullanıcılarımıza çok çeşitli avantajlar eşliğinde sunuluyor.

Ürünün detaylarını incelemek için