150 Parça Çocuk Yap boz 35×50 Puzzle Keskin Color Puzz Hayvanlı Gemi Model 2

Puzzle olarak bilinen Türkçe adıyla yap boz oyunları, her yaş grubundan kullanıcının ilgisini çekebilecek türlere sahip. Kısa süre içerisinde bir hobiye dönüşen ve vazgeçilmez olan yap bozlar, küçük yaşta ki kullanıcıların zeka gelişimi ve çeşitli konularda el becerilerinin gelişiminde de büyük katkı sağlıyorlar. Bu özellikleri nedeniyle, uzmanlar ve eğitimciler tarafından da tavsiye edilen bir ürün. Boş zamanların verimli bir şekilde değerlendirilirken, eğlece sağlayan az sayıda üründen biri. Keskin color, kırtasiye, oyuncak ve baskılı ürünler alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu alanlarda uzun yıllara dayanan bir tecrübesi var ve sürekli daha ilgi çekici ürünleri kullanıcılarına sunuyor. 150 parçalık bu çocuk yap boz oyunu, 35 x 50 gibi büyük bir ölçekte hazırlanmış.

Çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanan ürünler, çeşitli temalarla ilgi çekici hale getiriliyor. Aynı zamanda temaların da öğretici özelliklere sahip olması sağlanabiliyor. Örneğin Türkiye haritasından hazırlanan temalarda var. Coğrafyayla ilgili bilgi verici bu türlü örneklerin yanında, daha eğlenceli temalar da bulunuyor. Büyükler için de en ideal hobilerden biri olan yap bozlar, kısa sürede vazgeçilmez bir hale dönüşüyor. çok sayıda kullanıcının aynı anda oynayabildiği oyunun bu özelliği sayesinde, bir aile oyununa da rahatlıkla dönüşmesini sağlıyor.

Çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanmış bu ürün, az sayıda parçadan oluşuyor. Bu tamamlandıktan sonra daha üst seviyede ve daha fazla parçaya sahip yap boz oyunlarına geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun pek çok alanda beceriler geliştirmesini sağlayabilir, zekasının gelişimine de katkılar oluşturabilirsiniz. Keskin color’ un çok çeşitli alanlarda ki ürünlerini mağazamızın ilgili kategorilerinde bulabilirsiniz. Keskin Color puzlle ürünleri de mağazamızda yerini almış durumda.

Ürünün detaylarını incelemek için