150 Parça Çocuk Yap boz 35×50 Puzzle Keskin Color Puzz Korsanlar Model 9

Kullanılan tema, parça sayısı ve ölçeği ile, farklı yaş grupları için son derece ilgi çekici bir oyun haline dönüşen puzzle, Türkçe yap boz olarak da biliniyor. Çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanmış, korsan temalı bu ürün, 150 parçadan oluşuyor. 35×50 gibi büyük bir ölçekte hazırlanmış olan ürün, 3 yaş ve üzeri, okul öncesi için hazırlanmış bir ürün. Keskin color’ un uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle hazırlanmış olan ürün, çocukların zeka gelişiminde çok önemli bir rol oynuyor. Aynı zamanda birçok farklı becerinin gelişmesinde de katkı sağlayan ürünün daha ileri seviyelere sahip örnekleri bulunuyor. Her yaş grubu açısından ilgi çekici bir hobi olan ürün, boş zamanların değerlendirilmesinde çok verimli bir uğraş. Kısa zamanda vazgeçilmez hobilerden biri haline geliyor.

Dünya genelinde çok sevilen yap boz ürünleri, her yaş grubundan ve birden fazla kişi tarafından aynı anda oynanabilen bir hobi. Ekip çalışması açısından da katkı sağlayan bu ürünler, hazırlandıkları ölçek ve kullanılan temaya göre farklı yaş gruplarına hitap edebiliyor. Çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanmış bu ürün, Keskin color’ un yüksek kalite standartlarıyla hazırlanmış. Korsan temalı ve birçok çocuğun aynı anda oynayabileceği, 35×50 gibi büyük bir ölçekle hazırlanmış bu ürün, 150 parçalık ve eğitici hobiler arasında yer alıyor.

Çocuk yap boz ürünleri, farklı temalarda hazırlanmış ürünler. Seçilen temalar, yaş gruplarına göre kullanıcılara özel olarak seçiliyor. Çok çeşitli temaların bulunması, kullanıcılar geniş bir seçenek şansı da oluşturuyor. Keskin color’ un farklı yaş gruplarına hitap eden çok sayıda yap boz ürünü bulunuyor. Markanın farklı ölçek ve parçadan oluşan bu yap boz ürünlerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Ürünü detaylı olarak incelemek için