150 Parça Çocuk Yap boz 35×50 Puzzle Keskin Color Puzz Sevimli Hayvanlar Model 3

Çocukların gelişimlerine katkıda bulunacak oyuncak ve ürün arayışlarımız sürekli devam ediyor. Bu kapsamda üretilen pek çok ürün bulunuyor. Ancak çocuk yap boz oyunları, bu ürünler arasında her zaman en çok tercih edilenlerden biri. Zeka gelişiminde, çok çeşitli el becerilerinin gelişimine ve aynı zamanda sahip olduğu temalarla da öğretici olan bu ürünler, farklı ölçeklerde hazırlanıyor. 150 parçadan oluşan ve 35 x 50 ölçeğinde hazırlanmış bu ürün, sevimli hayvanlar temalı bir çocuk yap boz oyunu. Her yaş grubundan kişinin ilgisini çeken çeşitli ölçek, parça ve temadan oluşan yap bozlar bulunuyor.

Çocuk yap boz oyunlarının sağladığın avantajlar, çok yoğun talep görmesine neden oluyor. Uzmanlar ve eğitimciler tarafından da önerilen bir ürün olan yap bozlar, en verimli eğlence araçları arasında yer alıyor. Kısa süre içerisinde vazgeçilmez bir hobiye dönüşen yap boz lar konusunda, en geniş üretime sahip marka Keskin color. Baskılı ürünler alanından çok geniş bir tecrübesi bulunan marka, aynı zamanda uzun yıllara dayanan bir deneyime de sahip. Bu avantajlarıyla kullanıcıların ne istediğini iyi biliyor. Yüksek kaliteye sahip ürünlerle sürekli kullanıcılarını memnun eden marka, puzzle konusunda da lider durumda.

150 parçalık çocuk yap boz oyunu olarak hazırlanan bu ürün, çok oyunculu bir eğlence sağladığı için, aynı zamanda ekip çalışması konusunda da eğitici bir rol üstleniyor. Keskin Color’ un sevimli hayvanlar grafiğinden oluşturulmuş bu yap boz, okul öncesi ve 3 yaş üzeri çocuklar için özel olarak hazırlanmış. Yaş gruplarına göre özel tema ve parça sayısıyla, birçok puzzle bulma şansına sahipsiniz. Keskin color’ un geniş ürün yelpazesinden ürünlere, web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Keskin color puzzle ürünlerine de ilgili kategorimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ürünün detaylarını incelemek için