150 Parça Çocuk Yap boz 35×50 Puzzle Keskin Color Puzz Yaz Tatili Model 8

Her yaştan kullanıcının ilgisini çeken ve kısa sürede eğlenceli bir hobiye dönüşen yap bozlar, ülkemizde de yoğun ilgi görüyor. Farklı temalardan oluşan yap boz oyunları, farklı yaş gruplarına ve uzmanlığa göre çeşitli özelliklere sahip olarak üretiliyorlar. 150 parçadan oluşan bu çocuk yap boz, okul öncesi yaş grubuna hitap eden bir oyuncak. Çocukların zeka gelişimde önemli rol oynayan, aynı zamanda birçok becerinin gelişmesinde katkı sağlayan oyuncaklar, uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyorlar.

Çocuk yap boz ürünleri, çocuklara özel temalara sahip ve aynı zamanda az parça sayısından oluşan ürünler. 35×50 ölçeğinde hazırlanmış olan bu yap boz, 3 yaş üzeri ve okul öncesi yaş grubuna hitap edecek şekilde hazırlanmış. Keskin color kırtasiye ve oyuncak gibi alanlarda, uzun yıllardır yüksek kalite normlarına sahip bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Sektörde uzun yıllardır var olmanın avantajıyla, kullanıcıların ne istediğini iyi bilen bir firma.

Her yaş grubundan kullanıcı için ilgi çekici bir hobi olan puzzle, çok kısa sürede vazgeçilmez ve aranan bir hobi aracı haline dönüşür. Dünya genelinde yoğun ilgi gösterilen bu oyuna, ülkemizden de yoğun bir alaka var. Çok parçalı ve aynı zamanda büyük ölçekli puzzlelar, aynı zamanda sahip oldukları çeşitli temalarla da ilgi çekici hale getiriliyor. Çocuk yap boz ürünleri, özellikle az sayıda parçadan oluşan, ancak tercihe bağlı olarak farklı ölçeklerde hazırlanan türlere sahip. Bu sayede farklı çocuk yaş gruplarına hitap edebilen ürünler, aynı zamanda birçok çocuk tarafından aynı anda oynanabiliyor. İstendiğinde iyi bir aile oyununa da dönüşebilen puzzle, boş zamanların değerlendirilmesinde en verimli oyuncaklardan biri olarak öne çıkıyor. Uzmanlar ve eğitimciler tarafından da tavsiye edilen oyunlar arasında yer alıyor.

Ürünün detaylarını incelemek için