Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 35cm İncelemesi

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 35cm İncelemesi

Satırlar gerek mutfak işlerinde gerek kasaplarda ve bazı farklı alanlarda doğrama ve kıyım işleri için vazgeçilmez bir üründür. Sürekli sert bir basınç ile etin doğramasını gerçekleştiren bu aletin, aldığı darbelere göre dayanıklı ve herhangi bir kaza oluşmasını engellemek amacıyla tutuş kapasitesi yüksek olmalıdır.

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 35cm ürünü belirtilen özellikleri bünyesinde barındıran bir satırdır.  Bu ürün tamamen yerli malı olup dayanıklılığı ve ekonomik fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Ülkemizdeki fabrikalarda, ülkemizdeki işçiler tarafından üretimi yapılmaktadır. Bu sayede dayanıklılığını ve kalitesini kendi gözlerinizle görebilme şansına sahipsiniz. Standart bir satırdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu ürün mutfaklarınızda uzun bir ömür vadediyor.

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 35cm Özellikleri Nelerdir?

Bu ürünün bütün parçaları ülkemizde üretilmektedir. Bu nedenle oldukça ekonomik bir fiyata müşterilerine sunulmuştur. Satırın metal kısmı 35 cm olup doğrama zemininiz yada ürününüz ne olursa olsun elinizi araya sıkıştırmanıza olanak tanımaz.

Satırın metal kısmı yine ülkemizdeki fabrikalarda ısıl işlem görmüştür. Karbon Çelikten imal edilmiştir. Bu malzeme uzun yıllar satırın deforme olmasının yada paslanmasının önüne geçmektedir.  Satırın sapı  plastik malzemeden yapılmıştır. Az miktar esneme payı olan tutma sapı elinizin biçimine girerek tutuş kabiliyetinizi arttıracaktır.

Bu sayede ister kasapta çalışın isterseniz mutfaklarınızda kullanın Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 35cm ürünü stabil bir iş performansı sunacaktır.  Estetik bir duruşa sahiptir.  Bu sayede mutfaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  Satırın çelik olan yüzeyinde asmanızı sağlayacak olan dairesel bir kesim mevcuttur. İşiniz bittikten sonra güvenli bir yere kaldırabilirsiniz.  Kesim ağız uzunluğu 23 cm olan bu ürün müşterilerinin yüzünü güldürecek ekonomik fiyatlarda sunuluyor.

Fiyatı İçin :

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 35cm