Altaş 16x17mm Düz Yıldız Anahtar İncelemesi

Altaş 16x17mm Düz Yıldız Anahtar, 12 köşeli olan altaş düz yıldız anahtar, kalite standartları açısından çeşitli ölçümler sonucu aldığı belgeler ile uzun süreli kullanım için ideal bir el aleti olduğunu belgeler ile kanıtlamıştır. Krom kaplamasının yanında, ana malzemesi olan vanadyum çeliğinin sert ve dayanım oranı yüksek hali ile polisaj teknolojisinin kullanım tekniğini arttırması sonucu, uygun bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır. Altaş düz yıldız anahtar, çeşitli sektörler için uygun kullanım açısından üstün bir yanı bulunmaktadır.

Altaş 16x17mm Düz Yıldız Anahtar Özellikleri

16 ve 17 mm ebatlı civata ve somun elemanlarının bakım ve onarım işlerini yapabilir. Altaş düz yıldız anahtar, elin zor ulaştığı bölgelerdeki civata ve somunlar için uygun tasarımı ile yardımcı olabilmektedir. Krom vanadyumun getirmiş olduğu sağlamlık ve dayanıklılığın eseri olarak bilinen Altaş düz yıldız anahtar, polisaj ve krom kaplamasının dayanım gücünü arttırması ile düz yıldız anahtarın Türk işçiliği ile ortaya koyduğu başarısını sergilemektedir.

Altaş düz yıldız anahtar, ürünlerinin kalitesi ve standardını çeşitli belgeler ile belgelemekten geri kalmamıştır. Türk imalatı olan Altaş düz yıldız anahtar, orjinalliği ve özgünlüğü ile en çok kullanılan Türk marka el aletlerinden biridir. Kimyasal açıdan yoğun olan ve bununla birlikte ısı işlemi gerektiren ağır ve yüksek tempolu mesailer için özel olarak üretilmiştir. Profesyonel ve uzun süreli kullanımlar için uygundur. Düz yıldız anahtar, Altaş markasının her ürünü kadar kalite ve standardını belli bir seviyeye sabitlemiş durumdadır.

Altaş markasının her ürününde olduğu gibi, 16×17 mm düz yıldız anahtar ürününde de, gerekli önlemlerin alınarak anahtar kullanım tekniklerine uyularak kullanılması gerekmektedir. Teknik durumlara uyulduğu zaman, memnuniyetle ve keyifle kullanım için hazırdır.

Altaş 16x17mm Düz Yıldız Anahtar Fiyatı İçin Tıklayınız.