Altaş 227-14” 320mm Ağır Tip Boru Anahtarı Amerikan Model İncelemesi

Altaş 227-14” 320mm Ağır Tip Boru Anahtarı Amerikan Model İncelemesi

Boru anahtarları su tesisat işleri başta olmak üzere birçok iş sahasından büyük avantajlar sağlar. Diğer anahtarlara oranla güçlü yapısı ve pratik kullanışlı ile bilinmektedir. Çene kısmının arka tarafına yerleştirilmiş yivli bir somunun döndürülmesiyle sıkılıp gevşetilen bu anahtarlar, imal edilmiş en büyük somunları dahi açma kabiliyetine sahiptir.

Alataş firması ülkemiz sınırlarında  boru anahtarı dahil olmak üzere birçok el aleti üretimi gerçekleştiren yerli bir firmadır.

Uzun yıllardır sektöründe verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamanın olmazsa olmazlardan olduğu tecrübe etmiş bir firma olarak, ürünlerini müşterilerinin yüzünü gülümsetecek fiyatlarda ve dayanıklılıkta piyasaya sunmaktadır.  Altaş 227-14” 320mm Ağır Tip Boru Anahtarı Amerikan Model ürünü de Altaş firması tarafından ülkemiz sınırlarında üretilen Ağır tip Amerikan model boru anahtarıdır. Dayanıklılığını bizzat fabrikasında test etme imkanına erişebildiğiniz gibi satın aldıktan sonra da tecrübe edeceksiniz.

Altaş 227-14” 320mm Ağır Tip Boru Anahtarı Amerikan Model Özellikleri Nelerdir?

Kompakt bir tasarıma sahip olan Altaş Ağır tip boru anahtarı sadece 1.7 kilogram ağırlığında olup iş sürecinde yormayan bir tasarıma sahiptir.  6 cm’lik ağız genişliği sayesinde en büyük somunları dahi zorlanmadan açabilecektir.

320 mm’lik uzunluğa sahiptir.  Üstün kavrama kabiliyeti sayesinde somunlardan kaymadan iş yapma imkanı sunmaktadır. Çene yapısındaki derinleştirilmiş diş mekanizması sayesinde laçkalaşmış somunlar dahi pratik bir şekilde açılabilmektedir.

Standart koşullarda sertleştirilme işlemi yapılmadan piyasaya sürülen ağır tip boru anahtarlarına oranla tam 2 defa sertleştirilmiş olup yüksek dayanıklılık sunmaktadır. Dövülmüş çelik alaşımı sayesinde paslanma ve aşınmaya karşı dahi dirençli olan Altaş 227-14” 320mm Ağır Tip Boru Anahtarı Amerikan Model  ürünü Yerli üretim olduğundan oldukça ekonomik fiyatlarda müşterileriyle buluşturulmuştur.

Fiyatı İçin :

Altaş 227-14” 320mm Ağır Tip Boru Anahtarı Amerikan Model