Altaş 22x44mm Düz Yıldız Anahtar İncelemesi

Altaş 22x44mm Düz Yıldız Anahtar, İdeal bir kullanıcı deneyimi sunmak için özel olarak hazırlanmıştır. Altaş 22×44 mm düz yıldız anahtar, başta otomobil, inşaat ve ağır sanayi olmak üzere pek çok tamirat ve tadilat işlerinde çalışan kişilerin olmazsa olmazları olarak görecekleri ve kullanabilecekleri bir üründür.

Köşe sayısı 12 olan düz yıldız anahtar, krom ve vanadyum çeliğinin üst düzey dayanıklılığı ve polisaj kaplaması ile kalitesini bir kez daha ortaya koymaktadır. Başta DIN 838, Iso 1085, TS 3794/5 gibi belgelere sahiptir. Altaş 22×44 mm düz yıldız anahtar, uygun, dengeli ağırlığı ile basit olduğu kadar  kişinin fazla güç ya da efor harcamadan işlerini başarılı sonuçlarını görerek sonlandırmaları için üretilmiştir.

Altaş 22x44mm Düz Yıldız Anahtar  Özellikleri

Yapımında kullanılan ve ana maddesi olan çelikten aldığı özelliklerden sadece biri olarak sayılabilir. Fiziksel zorlanma ve düşmelere karşı dayanıklı yapısı ile, Altaş 22×44 düz yıldız anahtar çift başlı özelliği ile birden fazla başlığı istenildiği takdirde opsiyonel olarak kullanılabilmektedir.

22×44 mm ölçülerinde olan düz yıldız anahtar, kullanım için herhangi bir deneyim gerektirmez. Basit bir tadilat ve onarım ürünüdür. Orjinal ve  %100 Türk malı olan Altaş düz yıldız anahtar, kalitesi ve tasarım estetiği ile göz doldurur. Yerli sermaye ve emeğin gücünü ortaya koyar şekilde el aletleri grubundaki yerini almaktadır.

Altaş düz yıldızlı anahtar, anahtar kullanımı konusunda tecrübesi olan olmayan herkesin rahatlıkla tadilat ve tamirat işlerinde gerekli tamir işlemini gerçekleştirebilir. Kullanan kişinin tutuş ergonomisi ve konforu ile iş yapma olanağını elinde tutmasını sağlamaktadır. Altaş 22×44 mm düz yıldız anahtar ile ilgili ölçülerdeki somun ve civataları sökmek için başka bir şeye gerek duyulmaz.

Altaş 22x44mm Düz Yıldız Anahtar Fiyat