Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm İncelemesi

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm, Kullanım amacı olarak bakıldığında sıcak ya da iletken maddeleri tutma, herhangi bir nesneyi sıkma işlerinde kullanılabilir. Ayrıca sıkıştırma, kablo kesme gibi işlemleri yapabilen, kullanım amacı kadar elektronik, inşaat, endüstriyel sanayi gibi geniş bir meslek sektörüne hitap eder. Kullanım yelpazesinin genişliği ile anılan pense, her takım çantasının baş elemanı olarak en önde geldiği için, dayanıklı ve gerektiği zaman kullanım açısından hazır bir halde  durması önemlidir. Kullanım alanı ve model çeşidi birden fazla olan, molibden çeliğinin çeşitli işlemlerden geçirilerek elde edilen materyalden üretilen euro model kombine pense, krom kaplaması ile dayanıklılığı arttırılmıştır.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm Özellikleri

Metal ve çelik üzerinde dayanımı arttırmak için çeşitli işlemler yapılır. İlgili parçanın gevrekliği ve gerilimini minimum seviyede tutmak adına menevişleme adlı ısıl işlem yapılmıştır. Kombine pense, elde edilen tok yapısı ile standartlara uygun şekilde işlenmektedir. İzolasyon için tutulan kısmında plastik materyal kullanılmıştır. Kombine pense, iki taraflı kaldıraç görevi gören uçları ile kaldırma, sıkma, kesme gibi işlemleri yapabilir. İdeal sertlikteki sapı ile el için en iyi kavramayı sağlamaktadır.

Euro kombin pense, çift bileşenli olmasının yanında, sert ve orta sert tellerin kesim işlemini tamamlamak için siyah oksit kaplama bileşen içeriklidir. Endüksiyonun vermiş olduğu sertlik ile hassaslığı ayarlanmış kesici ağızlara sahiptir. Euro kombin pense, sertleştirilme özelliğinden dolayı dayanım gücünü bir kat daha arttırmış bulunmaktadır.

Boyu 180 mm, yani takriben 18 cmdir. Euro kombin pense, krom ve çeliğin ideal alaşımı sonucu 294 grlık pense üzerinde eşit dağılımlı bir ağırlığa sabitlenmiştir. En zorlu ve sürekli kullanımlar için özel olarak üretilen euro kombin pense, her türlü tadilat ihtiyacını karşılayabilecek yapıdadır.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm Fiyatı