Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 200mm İncelemesi

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 200mm, Bir takım çantasını oluşturan pek çok alet vardır. Kişinin bütçesi ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebildiği gibi, her bütçe ve neredeyse her kişinin ihtiyaç duyabileceği bazı aletler vardır. Pense de opsiyonel kullanım özelliği sayesinde bunların en başında gelmektedir.

Pense iki taraflı ağzı ve kullanım yerine göre çeşitli ağız şekillerine sahip modelleri ile bilinen bir alettir. Takım çantalarının demirbaşı olarak da nitelendirilir. Tadilat ve inşa işlerinden tutup, ufak çeşitli çözümler üretmek için dahi başvurulabilen bir alet olmuştur. Pensenin kullanım alanı oldukça geniştir.

Tel sıkma, tel bükme, bir şeyleri maşa olarak tutma için kullanma, Menevişleme tekniği ile sertleştirilen euro model Altaş kombine pense, yaklaşık 358 gramdır. Çok amaçlı bir uygulanım tekniği ve çeşitlerini içinde barındıran kombine pense, %100 orjinal bir Türk markası olan Altaş markasının sermayesi ile ortaya konan bir el aleti ürünüdür.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 200mm Özellikleri

Yalıtkanlık ve izolasyon sağlayan plastik sap yüzeyi ile iyi bir şekilde kavrama sağlanabilen Kombine pense, 200 mm ebatlarındadır. Yaklaşık 20 cm lik bir uzunluğa denk gelen Altaş kombine pense, krom ve molibden çeliğinin kombine edilmesi ile ortaya çıkmıştır.

Türk sermayesinin verdiği güvence ile rahatlıkla kullanılabilme imkanı olan kombine pense, uzun ve yoğun çalışmalar düşünülerek, bu yoğun çalışmalara dayanacak şekilde üretilmiştir. Ergonomik tasarımı sayesinde gerekli olan her alanda başvurulabilecek bir hırdavat aleti olan kombine pense, Altaş markasının 2830 numaralı kombine model ailesine ait olan bir pense çeşididir.

Kombine pense, düşme ve kırılmalara karşı dirençli bir yapıdadır. Altaş 2830 kombine pense kullanılırken güvenlik önemlerinin alınıp alınmadığına da dikkat edilmesi hatırlanmalıdır.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 200mm Fiyatı