Altaş 16x17mm Yıldız Anahtar İncelemesi

Altaş 16x17mm Yıldız Anahtar, Bir teknisyenin olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesin yıldız anahtar. Genellikle saplama tabir edilen duvar montalama işlemlerinde veya klima ayaklarında ve çokça geniş bir yelpazede kullanıldığını söyleyebileceğimiz vidalar için sökme ve takma işlemlerinde kullanılan bir ürün. A kalite malzemeden yapılması dolayısıyla neredeyse bütün gün elinde yıldız anahtar ile dolaşmak zorunda kalan ustalara özel. Ellerinizde herhangi bir terleme yapmayacak olan krom malzemeden üretilmesi sebebiyle her ustanın alet çantasında olması gereken bir ürün.

Altaş 16x17mm Yıldız Anahtar Özellikleri

Altaş 16x17mm Yıldız Anahtar, Bozulmaz ağız yapısı ve sağlam malzemeden üretilmesi sebebiyle işlevini kolay kolay kaybetmeyecek olan ürünümüz siz değerli ustalar için pek çok ağız genişliğinde üretilmiş şekilde. Herhangi bir yerde karşılaşacağınız bir somunu en hızlı şekilde çıkarmak ve çözmek için mutlaka bir yıldız anahtara ihtiyacınız var. Yıldız anahtar belirgin görünümü ve parlak tasarımı sayesindeçantanızı iki saat karıştırmanıza gerek kalmıyor. Sizler için özel olarak tasarlanan bu ürünün ağız genişlikleri şu şekilde;

7mm – 8mm,

8mm – 10mm,

9mm – 11mm,

10mm – 12mm,

10mm – 13mm,

13mm – 14mm,

13mm – 15mm,

14mm – 17mm,

22mm – 27mm,

25mm – 28mm,

27mm – 32mm,

30mm – 36mm,

32mm – 36mm

Olarak siz ustalarımız için çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Alınan ürünler garanti kapsamında olup herhangi bir sorun yaşadığınız durumda bizlere müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Sadece satış esnasında değiş her an siz değerli ustalarımızın yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Altaş 16x17mm Yıldız Anahtar Fiyat