Altaş 857 Pense 180mm İncelemesi

Altaş 857 Pense 180mm İncelemesi

  Döndürmekte zorlandığınız herhangi bir nesneyi çevirme, çivileri sökme ya da tel benzeri maddeleri kolaylıkla kesme gibi işlerde sık sık penseye ihtiyaç duyarız. Hemen hemen her takım çantasında mevcut bu el aleti elektrikten inşa işlemlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Altaş 857 Pense 180mm kusursuz izolasyonu ve güçlü yapısı ile güvenli çalışmanıza olanak sağlamaktadır. Yüzde yüz Türk kalitesinin ürünü bu ürün alanındaki diğer penselere nazaran hem daha rahat kavranabilmekte hem de yüksek kullanışlılık sağlamaktadır. Pensenin kalitesinin bir ölçütü de tutma yüzeyidir.

Elinizi acıtan sert kaplama penseler işlevsel olmamasının yanında iş kalitenizi aşağı çekmektedir. Altaş pense yumuşak kaplama sapı sayesinde yorulmadan çalışma fırsatı sunmaktadır. Çelik haznesi hasara dayanıklılık açısından güvence vermektedir.

Altaş 857 Pense 180mm Özellikleri Nelerdir?

Altaş 857 Pense 180mm ekstra sertleştirilmiş ve parlatılmıştır. Ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın parlak metalliğinden ödün vermemektedir. Krom kaplamalı bu ürün pasif metalden olması sayesinde oksitlenme sonucu paslanma vb. etkilere karşı dirençlidir. Molibden çeliğinden üretilmiştir. Bu özelliği ile çok daha dayanıklı olup en zorlu işlemlerde dahi kullanılabilmektedir. Ağız kısmının kesiciliğini arttırmak adına indiksiyon metodu uygulanmıştır. Bu sayede keskin ve sert ağız yüzeyi uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Plastik ile izole edilmiştir. Çift bileşenlidir ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Buna ek olarak estetikliği sağlamak adına siyah oksitten üretilmiştir.

En sert tellerde dahi saniyeler içinde kesim yapılabilecek keskinliktedir. Kullanımın kolay olması adına hafif tasarımdadır. Net ağırlığı sadece 245 gramdır. Rahat kavranabilir kullanılabilir ve iş bitiminde muhafaza edilebilir. Boy ise 180mm dir. Bu derinlik sayesinde işlerinizin yanında çeşitli amaçlar için de kullanılabilir.

Fiyatı için

Altaş 857 Pense 180mm