Arrow AR23G15 15mm 1000 Adet Profesyonel Başsız Çivi İncelemesi

Arrow AR23G15 15mm 1000 Adet Profesyonel Başsız Çivi İncelemesi

Arrow  1929 dan beri hizmet  veren bir firmadır. Öncü firması Arrow, zımba  makinesi çivi tabancası mum tabancası gibi bir çok alet ve edavat  üretiminde  adından bahsettirmiştir. İncelemekte  olduğumuz  ürün bir aparat  ve  araç olarak değerlendirilebilir.

1000 adet olarak piyasaya sürülen paket  içeriği uzun süre  kullanımlarınız için yeterli olacaktır.Bir çok iş yapmanıza  yetecek  sayıya sahip bir paket  içeriği vardır.

Arrow marka 1000 adet profesyonel Başsız çivi havalı el aletleri kategorisinde zımba ve çivi çakma tabancası nın aracı olarak sınıflandırılabilir.
Özel bir yöntemle türetilmiş uçları sayesinde sert malzemeden dahi yüksek performans sağlayan uçlar ihtiyacı tam anlamıyla cevap verecek potansiyele sahiptir.
Tüm marka Başsız çivi tabancaları lan uyumlu olmakla beraber pt-23 g modeline de uygundur.
Uzun ömürlü olması için dayanıklılık ve yüksek performans özelliklerini tamamlama adı altında Özel Çelik malzemeden üretilmiş olan Arrow 15 milimetre 1000 adet profesyonel Başsız çivi kullanımlarınız da memnuniyet garantisi vermektedir.

Arrow  markası 1920 yılından beri New York Amerika’da kurularak hizmet vermeye devam etmiştir. Profesyonel ve KOBİ kullanıcıları için geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile sektörün Lider firmalarından biridir. Havalı zımba makinaları perçin tabancaları tabancaları ve birçok ürün sağlam üstün performans ve işlevsel özellikleri ile avro markasının yelpazesinde üretilip hizmeti sunulmaktadır.

Arrow AR23G15 15mm 1000 Adet Profesyonel Başsız Çivi Özellikleri

 

Arrow AR23G15 15mm 1000 Adet Profesyonel Başsız Çivi

 

1000 Adet 15mm başsız çivi,

 

Özel olarak sivriltilmiş uçlar sayesinde sert malzemede bile yüksek performans sağlar,

 

Uzun ömürlü ve dayanıklılık için özel çelik malzemeden üretilmiştir,

 

Uyumlu Modeller:PT23G ve diğer tüm marka Başsız Çivi tabancalarına uyumlu üretilmiştir.

 

Ürünün fiyat seçenekleri için tıklayınız.