ATLAS ATCY33 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 3m İncelemesi

Yüksek kapasiteli ürünlerin daha seri kaldırılması açısından ceraskal sistemleri önemli bir avantaj sağlıyor. Hem işlem seriliği hem de zaman tasarrufu gibi faktörler açısından çok önemli avantajları bulunan cerasakal ürünlerinde hem dinamiklik hem denge hem de fonksiyonellik çok önemlidir. Elektrik kullanımı gerekmediğinden her alanda çalışma sağlayabilen ATLAS ATCY33 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 3m ile artık tüm projelerde ürün kaldırma işlemleri daha seri hale geliyor. Ürünlerin dengeli kaldırılması aşamasında mevcut zincir ve makara yapısı sayesinde önemli bir sabitlik kazandırıyor.

Bu sayede de ürün kaldırma işlemleri tüm alanlarda sorunsuz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Yüksek tonaj kapasitesi ve önemli kaldırma mesafesi sayesinde sanayi, inşaat, depolama hizmetleri gibi çok geniş bir sektör yelpazesinde kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATCY33 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 3m Özellikleri

24 kilogram ağırlığı ile sektörel açıdan son derece rahat ve pratik bir taşıması bulunan Atlas ATCY33 ceraskal, minimum 470 milimetre, maksimum 3 metre mesafeye kadar ürün kaldırma kapasitesi sağlıyor. Ayrıca 4.5 ton test yükü kapasitesi bulunuyor. Ceraskal, 3 metreye kadar ürünlerin denge kaybı olmadan ve savrulma yaşamadan kaldırılması açısından aktif bir çözüm oluşturuyor. 3 tona kadar ürünlerin 3 metre mesafeye kaldırılması mümkündür. Ceraskal modelinin güçlendirilmiş gövde ve zincir yapısı sağlıklı ve güvenli çalışma imkanı sunuyor. Uç kısmındaki güçlendirilmiş kancası ile çok geniş yelpazede ürün kaldırımını gerçekleştirebilme fırsatı sunuyor. Bu sayede ürünün niteliği fark etmeksizin her sektörde 3 tona kadar olan ürünlerin 3 metreye kadar kaldırılması için ideal olarak kullanılabiliyor. Uzun süreli kullanım dayanıklılığı bulunuyor. Yüksek derece alaşımlı galvanize yük zinciri bulunan ceraskal üzerinde metal alaşımlı fren balatası da bulunuyor. Bu sayede doğrudan 3 metreye değil, 3 metre altındaki mesafelere de yük kaldırma sağlanabiliyor. Özellikle bu konuda en yüksek hedef doğruluğu ile rahat ve sorunsuz kaldırma gerçekleştirilmesine olanak veriyor.

ATLAS ATCY33 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 3m fiyatı