ATLAS ATDP350 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 350kg İncelemesi

Makaslı platform sistemleri, yük kaldırma ekipmanları arasında işlevselliği en yüksek ürünlerdir. Çift makaslı platform sistemleri ise daha yüksek dayanıklılığı ile paket taşıma arabaları sınıfında etkin bir kullanım performansı sağlar. Daha uzun süreli kullanım potansiyelinin yanı sıra daha düşük ağırlıkla, daha yüksek ağırlıktaki ürünlerin kaldırılması işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Ürünlerin dayanıklı malzemeleri ve kaldırma sistemleri sayesinde farklı kapasitelerde ki ürünleri çift makas sisteminden yararlanarak, sorunsuzca kaldırmak mümkün oluyor.ATLAS ATDP350 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 350kg ürünü çift makaslı yapısı sayesinde 350 kilograma kadar yük kaldırma ve taşıma imkanı veriyor.

Ağırlıkla ağır sanayi gibi sektörlerde kullanılıyor olsa da son derece fonksiyonel kullanımı her alanda kullanımının uygun olmasını sağlıyor. Büyük ölçülere sahip olmadan, ciddi ağırlıkların dahi kaldırılmasına yardımcı olması sayesinde tüm kurumsal işletmelerde kullanım açısından uygundur. Bununla birlikte tekerlek yapısı ve ayrıca çift makaslı sistemi sayesinde iç veya dış mekan fark etmeksizin kullanımının mümkün olması sağlanıyor. Her alanda rahatlıkla 350 kilograma kadar olan ürünleri kaldırma ve taşıma işlemlerini yerine getirebilme imkanı ortaya çıkıyor.

ATLAS ATDP350 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 350kg Özellikleri

Çift makas sistemi sayesinde daha minimal boyut ve ağırlığı ile 350 kilograma kadar olan yükleri kaldırma işlemlerinde kullanılabilmektedir. Maksimum kaldırma kapasitesi 1300 milimetre olduğundan son derece geniş bir yükseklikte kaldırma imkanının oluşmasına imkan veriyor. 1300 milimetreye kadar olan tüm mesafelere ilişkin oldukça hassas bir kaldırma işleminin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Kaldırma yükseliği 950 milimetre olan Atlas ATDP350 çift makaslı platform sisteminin, masa yüksekliği minimum 350 milimetre seviyesindedir. Bu seviye sayesinde kaldırma işlemleri çok daha rahat biçimde gerçekleştirilebiliyor. 105 kilogram kapasitesi sayesinde ürünlerin kaldırılması ve taşıması işlemlerinde çok daha kolay ve rahat bir çalışma gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor.