ATLAS ATM100 Makine Krikosu, Kapasite 10 Ton İncelemesi

Sektörel yük kaldırma işlemlerine konu olan kaldırılacak yük ve makinelerin yüksek ağırlıklara sahip olması nedeniyle profesyonel kaldırma ekipmanları gerekliliği bulunur. Yük kaldırma işlemlerinin güvenli ve hızlı yapılabilmesi açısından yük kaldırma ekipmanlarının önemli avantajları bulunur. Sektörel olarak firmaların ve kurumların işlemlerini hızla gerçekleştirmesinin yanı sıra iş güvenliğini sağlayabilmesi açısından son derece önemlidir. ATLAS ATM100 Makine Krikosu, Kapasite 10 Ton ürünleri, pek çok farklı sektördeki makine ve yük kaldırma işlemlerine uygun kullanım özelliklerine sahiptir. Belirli mesafelerde ürünlerin ve makinelerin güvenle kaldırılması açısından son derece dayanıklı ürünlerdir.

Sık sık bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesine gerek olmadan uzun süre, sorunsuz şekilde kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de kaldırılacak ürün ya da makinenin biçimsel formlarına uygun şekilde kaldırma işlemleri için oldukça geniş bir yelpazesi bulunuyor. Bu sayede de farklı sektörlerdeki değişken biçim formuna sahip olan ürünlerin ve makinelerin dahi kaldırılması amacı ile kullanım uygunluğu bulunmaktadır.

ATLAS ATM100 Makine Krikosu, Kapasite 10 Ton Özellikleri

10 ton gibi yüksek bir yük kaldırma kapasitesi sayesinde 10 tona kadar olan yüklerin ve makinelerin kaldırılması işlemlerinde kullanım için uygundur. Ayrıca son derece hassas nitelikli bir yük kaldırma işlemine özel hassas tırnak aralığı bulunmaktadır. Bu noktada Atlas 10 tonluk makine krikosu ürününde, tırnak kaldırma aralığı 30 milimetreden başlayarak, 160 milimetreye kadar yükselebiliyor. Böylelikle arzulanan kaldırma mesafesine ilişkin olarak çok daha hassas bir çalışma gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Ürünün mevcut ağırlığının 35 kilogram olması sayesinde de yük ya da makine kaldırma işlemleri esnasında denge kaybı, sarsıntı ve savrulma gibi olumsuz durumların meydana gelmesini de önlüyor. Bu sayede son derece güvenli bir çalışma alanı oluşturularak, kaldırılacak ürünlerin güvenli ve hızlı bir şekilde istenen mesafeye kadar kaldırılması sağlanabiliyor.

ATLAS ATM100 Makine Krikosu, Kapasite 10 Ton fiyatı