ATLAS ATM250 Makine Krikosu, Kapasite 25 Ton İncelemesi

Yüksek tonajlı ürünlerin kaldırılmasında yük kaldırma ekipmanları sektörel olarak önemli avantajlar sağlıyor. Özellikle de ürünlerin hem belirli mesafeye kadar güvenle kaldırılması hem de hızla kaldırılması açısından önemli özellikleri mevcuttur. Yük kaldırma ekipmanlarında minimal boyutlar ve hidrolik sistemler ile yüksek tonaj kaldırma kapasiteleri ile kriko sistemleri öne çıkıyor. Kriko sistemlerinde kullanılan hidrolik sistemler sayesinde kaldırılabilecek ürünlerin kapasitesinin çok daha yüksek olması sağlanabiliyor. Bu noktada pek çok farklı sektörde kullanıma uygun olması ile yaygın olarak makine krikosu ürünleri tercih ediliyor. ATLAS ATM250 Makine Krikosu, Kapasite 25 Ton ürünü, mininaml boyutlarına karşın 25 tona kadar olan tüm ağır makinelerin kaldırılabilmesi mümkündür.

Basit ve hızlı bir şekilde ağır yük kaldırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından önemli kolaylıklar sağlıyor. Genel olarak da zemine yakın mesafede bulunan makinelerin kaldırılmasında ve yüklerin kaldırılmasında kullanılmakta olan bir tür kriko sistemidir. Bu yüzden de son derece geniş yelpazede sektörel kullanım çeşitliliği bulunmaktadır. Ürünlerin ve makinelerin kaldırılması işleminde etkin kavrayış yapısı ve aktif sabitleme yapısı sayesinde kaldırılan ürünlerin havada rahatlıkla, güvenli bir şekilde tutulabilmesine yardımcı olur. Böylelikle yük ve makine kaldırma işlemleri çok daha rahat bir şekilde yerine getirilirken, iş güvenliği  de en yüksek seviyede tutulabiliyor.

ATLAS ATM250 Makine Krikosu, Kapasite 25 Ton Özellikleri

Yük ve makine kaldırma kapasitesi için belirlenmiş olan limitleri 25 tona kadar ulaşabilmektedir. Tırnak kaldırma aralıklarının 58 milimetre ile başlayarak, 273 milimetreye kadar çıkabilmesi çok daha hassas bir şekilde kaldırma işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Atlas makine krikosu 25 tonluk kaldırma kapasitesine karşın mevcut ağırlığı ise sadece 102 kilogram seviyesinde bulunur. Fonksiyonel ve güvenilir kullanım özellikleri ile pek çok farklı alanda ve zemin üzerinde güvenli bir şekilde yük ve makine kaldırma işlemlerinin yerine getirilmesine yardımcı olmaktadır.

ATLAS ATM250 Makine Krikosu, Kapasite 25 Ton fiyatı