ATLAS ATP150 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 150kg İncelemesi

Ağırlıklı olarak ağır sanayi alanında kullanılmakta olunan yük kaldırma ekipmanları farklı kapasite ve nitelikleri ile her sektöre yönelik olarak seçenekler sunmaktadır. Sıklıkla kullanılan yük kaldırma ekipmanları arasında da makaslı platform ürünleri bulunur. Farklı kaldırma kapasitesi seçenekleri ile her sektördeki kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak ideal yanıtlar oluşturabilmektedir. Makaslı platform ürünleri sayesinde farklı ağırlıklardaki ürünlerin daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde istenen mesafelere kaldırılabilmesi mümkün olabiliyor. ATLAS ATP150 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 150kg ürünü de 150 kilogramlık ürün kaldırma işlemlerinde işletmeler ve kurumlar açısından önemli bir iş kolaylığı ve iş güvenliği oluşturmaktadır.

Yüksek dayanıklılığı ile uzun süreler, yüksek performansta sorun yaşamadan kullanım potansiyeli taşımaktadır. 150 kilograma kadar olan ağırlığı bulunan ürünleri makaslı platformun yüksek dayanıklılığı ile takılma ya da savrulma olmadan ürünün kaldırma mesafesi kapasitesi kadar kaldırılabiliyor.

ATLAS ATP150 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 150kg Özellikleri

150 kilograma kadar olan ürün ya da ürünleri rahatlıkla kaldırabilme potansiyeli bulunur. Maksimum 740 milimetre ve minimum 225 milimetre kadar kaldırma kapasitesi bulunur. Böylelikle dilenen kaldırma mesafesine göre çok daha hassas bir çalışma gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Atlas ATP150 makaslı platform ile 150 kilograma kadar olan 880*480*265 milimetre ölçülerindeki ürünleri kaldırma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Ürünün stabil yüksekliği 935 milimetre olurken, 830 milimetre uzunluğa sahiptir. 100 milimetrelik tekerlek çapı ve 44 kilogram ağırlığı ile kontrol hakimiyeti en yüksek seviyede oluşturulabiliyor. Böylelikle çok daha rahat bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Rahat taşınabilmesi ve uygun ölçüleri sayesinde her türlü alanda çalışma sağlar. Bu sayede de ister iç mekanda ister de dış mekandaki yük kaldırma işlemleri için ürünün kullanımı ideal şekilde gerçekleştirilebiliyor.Uzun ömürlü yapısı sayesinde de uzun yıllar, yüksek kullanım potansiyelde kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATP150 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 150kg fiyatı