ATLAS ATP500 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 500kg İncelemesi

Yük kaldırma ekipmanları kurumsal faaliyetlerde önemli bir iş gücü ve zaman tasarrufu sağlıyor. Ağır yüklerin daha güvenli bir şekilde kaldırılması ve taşınması işlemlerinde yük kaldırma ekipmanları yaygın olarak kullanılıyor. İş güvenliğinin en yüksek seviyede oluşturulduğu ve son derece hassas çalışmaların gerçekleştirilebildiği kaldırma işlemleri yerine getirilebiliyor. Makaslı platform sistemleri de kaldırma ekipmanları arasında öne çıkan ürünlerdendir. Özellikle de ürünlerin herhangi bir problem ya da güvenli sorunu olmadan etkin bir şekilde yerden belirli bir mesafede kaldırılması ve taşınması işlemlerinde kullanılıyor. Bu yönü ile de ağır sanayi sektörlerinden genel depolama ya da kamu hizmetleri gibi alanlarda da kullanıma uygun yük kaldırma ekipmanları konumunda bulunuyor. ATLAS ATP500 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 500kg ürünü de 500 kilograma kadar ulaşan yük kaldırma kapasitesi ile önemli bir rahatlık oluşturuyor.

Ürünün yüksek dayanıklılığı sayesinde 500 kilograma kadar olan ürünler, yerden belirli bir mesafeye kadar kaldırılabiliyor. Kaldırılan ürünler dayanıklı ve işlevsel tekerlek sistemi sayesinde mekan ya da alan kapsamında taşınabiliyor. Üstelik tekerleklerinin rahat dönüşüne imkan veren sistem ve malzemesi sayesinde fazla efor harcanmasına gerek olmadan ürünlerin taşıması tamamlanabiliyor. Üründe kullanılan yüksek dayanıklılığa sahip malzemeler sayesinde uzun ömürlü bir kullanım performansından yararlanılabiliyor.

ATLAS ATP500 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 500kg Özellikleri

Yarım ton yani 500 kilograma kadar olan tüm ürünlerin kaldırılması ve taşınması işlemlerinde kullanılabilir. Ürünlerin yerden maksimum olarak 900 milimetre kadar kaldırılabilmesine olanak verir. Masanın minimum yüksekliğinin 340 milimetreye kadar inebilmesi taşıma ve kaldırma işlemlerinde önemli bir rahatlık teşkil eder. Ayrıca masanın 855 milimetre olan yüksekliği, 500 milimetre uzunluğu ve 50 milimetre kalınlığı sayesinde çok rahat bir ürün taşıma gerçekleştirilebiliyor. Kaldırılacak yüklerde de bu özellikleri 650*530*390 milimetre ölçülerinin uygun olmasına yardımcı oluyor. Bu ölçülerdeki ürünlerin 500 kilograma kadar olan ağırlıkları rahatlıkla kaldırılarak, belirli bir mesafede taşımaları gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATP500 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 500kg fiyatı