ATLAS ATŞK20 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 20 ton İncelemesi

Sanayileşen modern çağda hidrolik sistemlerin sağladığı önemli avantajlar mevcuttur. Özellikle yük kaldırma ekipmanları sınıfında en çok tercih edilen ve küçük boyutlarına karşın hidrolik sistem sayesinde yüksek kaldırma potansiyeli oluşturan hidrolik şişe kriko modelleri bulunuyor. Sektörel olarak ağırlıkla ağır sanayi, gemicilik, tersane gibi alanlarda yaygın kullanımı bulunmaktadır. Bu hidrolik şişe kriko ürünlerinde farklı ağırlıklarda ve farklı kapasitelerde model alternatifleri bulunuyor. Kullanım yelpazesi ve hedefleri doğrultusunda doğru kapasiteye sahip olan hirolik şişe kriko modellerinin kullanımı çok önemlidir. Çok küçük boyutlarına karşı yüksek yük kaldırma potansiyeli oluşturan hidrolik şişe kriko modelleriyle çalışma alanlarında önemli bir kolaylık oluşturulabiliyor. ATLAS ATŞK20 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 20 ton ürünüyle çok küçük alanlarda 20 tona kadar ürün kaldırma performansı elde edilebiliyor.

Kısa süre içerisinde ürünlerin belirli kademelerde yerden yükseğe kaldırılmasını sağlayan hidrolik şişe kriko sistemleri temel olarak pascal prensibinden faydalanmaktadır. Bununla birlikte hidrolik yağının sıkıştırılmamış olması sayesinde 20 tona kadar ulaşan ağırlıkta olan pek çok farklı nitelikteki ürünü kaldırabiliyor. Kullanım yelpazesindeki mevcut potansiyelin altında kalacak kaldırma performansları ya da çok fazla gelecek kaldırma potansiyellerine karşı mutlaka doğru seçim yapılması çok önemlidir.

ATLAS ATŞK20 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 20 ton Özellikleri

20 ton ağırlığa sahip olan ürünlerde de etkin ve güvenli bir kaldırma potansiyeli bulunur. Sektörel olarak kullanım alanlarına uygun her tür ürünün kaldırılması için etkin biçimde kullanılabilir. Atlas 20 tonluk hidrolik şişe kriko modelinin 20 tona kadar ulaşan kaldırma potansiyeli belirli bir mesafeye kadar çıkabiliyor. Buna göre hirolik şişe kriko modelinde 20 ton ağırlığındaki ürünler yerden 145 milimetreye kadar olan mesafelere kaldırılabiliyor. 11.5 kilogramlık hafif yapısı sayesinde her yere rahatlıkla nakliye edilebilen Atlas ATŞK20 hidrolik şişe kriko modeli, son derece basit ve kolay kurulum özellikleri ile her zaman anında kullanılabilir bir üründür.

ATLAS ATŞK20 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 20 ton fiyatı