ATLAS ATTP Transpalet, 2500kg İncelemesi

Mağazalar, market zincirleri ve depolama hizmetleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılan transpalet sistemleri, yük kaldırma ekipmanları arasında yoğun ilgi gören sistemler arasında bulunur. Özellikle de rahat ve pratik kullanım özellikleri ve yüksek kaldırma kapasiteleri nedeni ile tercih ediliyor. İç mekan veya dış mekan fark etmeksizin yüksek dayanıklılığı ile her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu özellikleri ve dayanıklılıkları da yoğun kullanımlarına neden oluyor. Basit şekilde hidrolik yapısı ile paletlerin alt kısmından girerek, üzerindeki yükün kaldırma işlemi belirli seviyelerde gerçekleştiriliyor. Kaldırılan ürün çok fazla efor harcanmasına gerek olmadan istenen mesafelerde nakliyesi yani taşıması gerçekleştirilebiliyor. ATLAS ATTP Transpalet, 2500kg ürünü de yüksek ürün kaldırma kapasitesi sayesinde rahat bir çalışma imkanı sağlıyor. İç mekanda ya da dış mekanda ürünlerin her türlü zemine uygun olarak sorunsuz şekilde kaldırılarak, taşınmasına yardımcı oluyor.

Temel olarak palet ürünlerinin kaldırılması ile kullanılması nedeni ile her türlü nitelikteki ürünün taşınması işlemlerinde kullanıma uygundur. Ayrıca transpalet sistemi sayesinde 2500 kilograma kadar olan yükleri ister palet üstünde ister de ürünün niteliklerine göre doğrudan üzerine koyarak, taşıyabilmek mümkündür. Bu işlevsel kullanım yapısı sayesinde de iş yükünden ve zamandan önemli oranda tasarruf elde edilmesine yardımcı olur.

ATLAS ATTP Transpalet, 2500kg Özellikleri

Transpalet sisteminin 2500 kilogram yani 2.5 tona kadar olan ürünlerin taşınması için kullanımı uygundur. Yerden zeminin özelliklerine göre farklı mesafelerde kaldırılmasına yardımcı olur. Buna göre her türlü zeminde kullanım açısından uygun olmasını sağlıyor. Döküm pompa sistemi sayesinde son derece etkin bir şekilde 2500 kilograma kadar olan ürünlerin sorunsuz şekilde ve efor harcanmadan kaldırılmasını sağlıyor. Güçlendirilen kirişleri ve yağ sızdırmaması sayesinde en yoğun kullanımlarda dahi uzun ömürlü bir kullanım performansının elde edilmesini sağlıyor. Poliüretan tekerlekleri sayesinde de taşıma esnasında zemindeki bozukluklardan dolayı takılması ya da kırılması gibi sorunların ortaya çıkmamasını sağlıyor.

ATLAS ATTP Transpalet, 2500kg fiyatı