ATLAS ATTP3 Transpalet, 3000kg İncelemesi

Transpalet ürünleri sayesinde pek çok farklı sektörde ürün kaldırma ve taşıma işlemleri daha güvenli şekilde yapılabiliyor. İş gücünden önemli oranda tasarruf edilmesini sağlamasının dışında transpaletler iş güvenliğini de arttırıyor. Yüksek ağırlık kapasitesine sahip olan ürünlerin dahi sorunsuz şekilde yerden belirli bir mesafede kaldırılarak, taşınması konusunda etkili bir çözüm oluşturuyor. Bu tip özellikleri çerçevesinde de transpalet ürünleri, mağazacılık, depolama hizmetleri, sanayi uygulamaları gibi çok geniş sektörde kullanılıyor. Farklı ağırlık kapasiteleri sayesinde de her kullanım alanına uygun kullanımının gerçekleştirilmesine olanak veriyor. Ürünlerin yüksek dayanıklılığı düşük alan kaplama özelliği ile yüksek kapasiteli ağırlıklarda ürünlerin kaldırılmasını sağlıyor. ATLAS ATTP3 Transpalet, 3000kg ürünü 3 tonluk kaldırma kapasitesi ile en ağır iş yükünün olduğu sektörlerde dahi kullanımına yardımcı oluyor.

Ürünün altına koyulan paletin kaldırılarak kullanımının gerçekleştirildiği transpalet ürününde, doğrudan sistemin üzerine koyarak da ürün taşıma gerçekleştirilebiliyor. Ancak adını da aldığı palet ekipmanlarının üzerine istiflenen 3 tona kadar olan ürünler, transpalet ile alttan rahatlıkla kaldırılabiliyor. Hidrolik sistem sayesinde efor harcamadan ürünün taşıma için uygun yükseklikte kaldırılması mümkün oluyor. Daha sonra oynar yapılı ve kolay hakimiyetin bulunduğu kavrama kolu yardımıyla ürünün taşıma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Rahat bir şekilde fazla efor harcamaya gerek olmadan ürünün taşıma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATTP3 Transpalet, 3000kg Özellikleri

3 ton yani 3000 kilograma kadar olan tüm ürünlerin kaldırılması ve taşınması işlemlerinde kullanıma uygun bir transpalet modelidir. Poliüretan tekerlek yapısı sayesinde her türlü zeminde ve alanda kullanıma uygundur. Bu çerçevede de ister iç mekandaki taşıma işlemlerinde ister de dış mekandaki taşıma işlemlerinde kullanılabiliyor. Yağ sızdırmaması sayesinde hidrolik sisteminden her kullanımda en yüksek performansı elde edebilmek mümkün oluyor. Uzun süre bakım gerektirmeden en yoğun performansta, kullanımının uzun ömürlü olarak gerçekleştirilmesi de mümkündür.

ATLAS ATTP3 Transpalet, 3000kg fiyatı