ATLAS ATTP5 Transpalet, 5000kg İncelemesi

Genel yük taşıma işlemleri alanında transpalet sistemleri etkin ve fonksiyonel çözümler sağlıyor. Sektörel olarak iç mekan ya da dış mekan ağır ürünlerin taşınması işlemlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu yüzden de pek çok farklı sektörde etkin biçimde yük taşıma işlemlerinde transpalet sistemleri tercih ediliyor. Yüksek hidrolik sistem teknolojileri sayesinde dinamik bir kaldırma ve taşıma işlemi imkanı sağlıyor. Efor harcamadan en ağır yüklerin dahi rahatlıkla kaldırılabilir Ayrıca rahatlıkla taşınabilmesine imkan veren transpalet sistemleri önemli bir iş gücü tasarrufu oluşturur. Dayanıklı yapıları sayesinde her türlü ürünün sorunsuz şekilde uzun süreler, en yüksek performansta dahi kaldırılabilmesine yardımcı oluyor. ATLAS ATTP5 Transpalet, 5000kg ürünü, 5 tona kadar olan tüm ürünlerin rahatlıkla kaldırılmasına yardımcı oluyor.

Ürünün 5 ton yani 5000 kilogramlık yüksek ağırlık kaldırma kapasitesinin getirmiş olduğu ileri seviyedeki dayanıklılığı, daha çok ağır iş sektörlerinde kullanılmasına neden oluyor. Dayanıklı tekerlek yapısı sayesinde ürünler istenen mesafeye her türlü zeminde rahatlıkla taşınabiliyor. Özellikle de uç kısmında bulunan tutma kolundaki hidrolik sistem ile ileri-geri veya kol yardımıyla ürünlerin yerden belirli bir taşıma mesafesine kaldırılması sağlanabiliyor. Ayrıca bu tutma kolu ile rahatlıkla ürünün taşınması ve frenleme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bu durumda son derece hassas ve aynı zamanda da güvenli bir taşıma gerçekleştirme fırsatı sağlıyor.

ATLAS ATTP5 Transpalet, 5000kg Özellikleri

Dayanıklı malzemelerden üretilmesi ile uzun ömürlü bir kullanımı bulunan ürünün kaldırma kapasitesi 5000 kilogram yani 5 ton düzeyindedir. Ayrıca poliüretan tekerlek sistemleri sayesinde de 5 tona kadar olan ürünleri zemine zarar vermeden taşıma sağlıyor. Aynı zamanda da zeminde rahatlıkla kayış gerçekleştirerek, taşıma imkanı sağlıyor. Bu durumda hem kaldırmada hem de taşımada fazla efor harcanması gerekliliğini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Yağ sızdırmaz özelliği ile de ürünün uzun süre sık sık bakım gerektirmeden en yoğun kullanım performansında dahi kullanılabilir kalmasına olanak veriyor.

ATLAS ATTP5 Transpalet, 5000kg fiyatı