ATLAS ATYA150 Paket Taşıma Arabası, kapasite 150Kg İncelemesi

Geniş kullanım yelpazesi bulunan paket taşıma arabası ürünleri, kaldırma ekipmanları sınıfında en popüler üründür. Yüksek kapasiteli kaldırma potansiyeli ve pratik kullanımı ile ticari işletmelerden, kamusal yapılara kadar her alanda ürünlerin taşınmasında kullanılabilir. Özellikle de birden fazla ürünün tek bir seferde ya da çok ağır olan ürünlerin kolaylıkla bir noktadan diğer noktaya taşınmasına olanak sağlamaktadır. ATLAS ATYA150 Paket Taşıma Arabası, kapasite 150Kg ürünü sayesinde kamusal ve kurumsal yapılarda işleyiş açısından önemli bir iş gücü ve zaman tasarrufu sağlanabiliyor.

Dayanıklı tekerlek yapısı sayesinde ürünle çok çeşitli ürün taşıma işlemi, her alanda ve ortamda gerçekleştirilebiliyor. Bu yönü ile de hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanılabilirliği bulunan bir üründür. Yüksek kaldırma kapasitesi kadar geniş ölçüleri ile üzerine pek çok farklı şekil ve formdaki ürünün koyulmasına olanak veriyor. Bu özelliği de kullanım yelpazesinin çok daha geniş olmasına yardımcı oluyor. Dayanıklı alt zemin yapısı 150 kilograma kadar olan ürünlerin yıpranma ve tahribat söz konusu olmadan uzun yıllar, sorunsuz şekilde kullanılmasına olanak veriyor. Dayanıklı tekerlek sistemi sorunlu zeminlere karşıda yüksek bir uyumluluk oluşturuyor.

ATLAS ATYA150 Paket Taşıma Arabası, kapasite 150Kg Özellikleri

Dış mekan ve iç mekan kullanıma uygun olan paket taşıma arabasının mevcut yük kaldırma kapasitesi 150 kilogram olarak belirlenmiştir. 150 kilograma kadar olan pek çok farklı yükün rahatlıkla taşınmasına yardımcı olacak işlevsel tekerlek sistemine sahiptir. Ayrıca 735 milimetrelik uzunluğu ve 820 milimetrelik yüksekliği ile taşınabilecek ürünlerin çok geniş çeşitlilikte olmasını sağlıyor. 7.6 kilogram boş brüt hacmi sayesinde boş olduğu zamanlarda da rahatlıkla nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Rahat tutuş ve kavrama kolları sayesinde de ürünlerin taşınması esnasında fazla efor harcanmasına da gerek bulunmuyor.