Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası İncelemesi

Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası İncelemesi

Yulaf, Buğday, Mısır, Süpürge tohumu gibi tüm mahsullerinizin yem yapılma işlemi artık çok daha kolay olacak. Zira Bartech firması siz değerli müşterilerine harikulade bir ürün tasarlamıştır. Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası ile artık yem kırma işinizi yorulmadan yapabilme olanağına sahip olacaksınız.

Kaliteli bir yem kırma makınasında olması gereken tüm kriterler makinamızda mevcuttur. Ürünümüz piyasaya çıktığı ilk andan bu yana her geçen gün daha fazla talep edilmektedir. Dolayısı ile bu durum Bartech firmasının işini ne denli hassasiyet ile yerine getirdiğini ortaya koymaktadır.

21. Yüzyıl teknolojisi özellikleri ile donatılmış olan makinamız çıkarttığı iş neticesi ile sizleri bir nebze olsun mutlu edecektir.

Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası Özellikleri

Yem kırma makinamız ağırlık bakımından son derece uygundur. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimize kolaylıkla taşıma imkânı sunmaktadır. Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası üreticilerin tüm beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir üründür. Ürünümüzün motor gücü 3hp dir.

Dakikada yaklaşık olarak 2800 devir yapabilme özelliğine sahiptir. Voltajının 220- 380 V arasında olması itibari ile optimum düzeydedir. Yem hazne ölçüsü 50×45 cm olup yem çıkış ağız ölçüsü ise 19×34 cm’dir. Makinamızın benzerleri ile arasındaki en büyük özelliklerden bir tanesi de tahıl kırma kapasitesinin oldukça yüksek olmasıdır.

Ürünümüz kırma işlemini doğru bir şekilde yerine getirmesi itibari ile hayvan sağlığını da garantiye almaktadır. Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası ile toz kaçakları da sizler için artık geride kalmış bir problem olacaktır. Ürün kullanım açısından da oldukça basite indirgenmiş olup bu bağlamda kırma işlemi esnasında herhangi bir hata durumunu minimum düzeylere indirmiştir. Yanı sıra makinamız üreticiye son derece uygun meblağlar karşılığında verilmekte olup cep yakmayacak türdendir.

Fiyatı İçin :

Bartech 3Hp Portatif Yem Kırma Makinası