Bartech 3Hp Yem Kırma Makinası İncelemesi

Bartech 3Hp Yem Kırma Makinası İncelemesi

Bartech firmasının uzun yıllardır bu sektörde geliştirdiği yem kırma makineleri, çiftçiler ve hayvancılık ile uğraşan kişilerin kendi yemlerini oluşturmaları için üretilen  %100 homojen karışım ile optimum seviyedeki besinleri üretebilen makinelerdir.  Bu makinelerin 2 temel fonksiyonu bulunmaktadır. Bunlardan birincisi yem giriş ağzından konulan tahılların parçalanması yani kırılması, ikinci olarak da tahılların karıştırılmasıdır. Bu iki parça aynı anda kullanılabildiği gibi tek olarak ta kullanılabilmektedir.

Bartech 3Hp Yem Kırma Makinası Özellikleri Nelerdir?

Sadece 82,5 kilogramlık ağırlığı ile taşınabilir özellik sunan bir makinedir. Bartech firması uzun yıllar edindiği tecrübesini makinenin imal süreci ile birleştirmiş ve sonuç olarak yüksek dayanıklılık gösteren,  pratik bir kullanım elde edeceğiniz makine ortaya çıkmıştır.

5,5 redüktörlü zincir dişlisine sahiptir.  Yem depo haznesi 40×60 ebatlarında olup  standart şebeke elektriği ile çalışmaktadır.  220V 3Hp Motoru ile en sert odun ve sapları dahi kırabilecek ve yem haline getirebilecektir.  1 dakikada 2800 rpm devir kapasitesine sahip olan Bartech 3Hp Yem Kırma Makinası  3 Hp ‘lik motor gücüne sahiptir. Piyasa standartlarında aynı fiyat aralığında kullanılan motor türleri 2 Hp olup iş verim potansiyeli daha düşüktür.

Bartech tecrübesiyle geliştirilen bu yem kırma makinesi besicilikte ve çiftçilikte hem zaman hem maddi anlamda tasarruf sağlayacaktır.  5,5 cm mısır koçanı girişine sahiptir.  Yem çıkış ağzı ölçüsü ise  8×30 cm dir. Buğday mısır arpa yulaf gibi tahılları 1 saatte 700 kiloya varan öğütme işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Ürünün talep edilmesi durumunda anlaşmalı kargo ile ücretsiz gönderilecektir. Hayvan pancarını ise 1 saatte 3000 kilograma varan öğütme işlemini gerçekleştirebilmektedir.  Dayanıklı çelik alaşımdan imal edilmiş  Bartech yem kırma makinesi uzun yıllar kendi yeminizi kendinizin oluşturabilmesine imkan sunacaktır.

Fiyatı İçin:

Bartech 3Hp Yem Kırma Makinası