Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze İncelemesi

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze İncelemesi

Buğday, Arpa, Yulaf, Mısır gibi tarım ürünlerinin ezilmesi Bartech yem ezme makinası ile artık çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Hayvanlarınız için yem ezme işlemi bilindiği üzere son derece külfetli işlerden bir tanesidir. Yemlerin doğru bir biçimde ezilmesi hayvanlarınızın sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir.

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze günümüz teknolojisine uyum sağlayacak bir şekilde üretilmiş olup hayvanlarınızın sağlıklarına zararlı herhangi bir ters etkide bulunmayacaktır. Makinamız ayarlanabilir çelik topları ile hemen hemen her türlü çeşit tarım ürününün başarılı bir biçimde ezilmesine olanak tanımaktadır. Yem ezme işlemlerinde makinaların mahsullerin biyolojik yapısına zarar verdiğinden yakınan üreticiler

Bartech yem ezme makinası ile bu soruna çözüm bulmuş durumdadır. Ürünümüz bu yönüyle tarım alanında üreticiye son yılların en büyük katkılarından birini yapmıştır. Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze eleklerden bakımından son derece gelişmiştir.

Zira elekler mahsulde bulunan kırıkların yeme bulaşmaması hususunda üzerine düşeni başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. BArtech markasının geliştirdiği kaliteli ürünlerden bir tanesi olan yem ezme makinası İnek, Koyun, Tavuk, yemleri gibi her türlü mahsulün ezilme işlemini rahatlıkla yapabilmesini sağlamaktadır.

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze Özellikleri

Ürünümüz yem ezme işlemlerinde oldukça sık rastlanan fazla ufalanma gibi can sıkıcı sorunların yaşanmaması bağlamında kromla kaplanmış olup frezede üzerinde derinlikler ve kanallar bulundurmaktadır. Yanı sıra yapısında 2 adet 30 cm çapında ve 65 cm uzunluğunda ezme merdanesi de bulundurmaktadır. Ezilen mahsullerde kayıpların yaşanmaması bağlamında makinemiz üzerinde torbalar bulunmaktadır. Ezilen yemler bu torbalara aktarılarak kayıpların yaşanmasının önüne geçilmektedir. Sizlerde hemen firmamıza başvurarak bu harikulade ürüne sahip olabilirsiniz. Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze sizlere sağlayacağı kolaylıklar bakımından yüzünüzün gülmesine vesile olacaktır.

Fiyatı İçin :

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Monofaze