Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Trifaze İncelemesi

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Trifaze İncelemesi

Hayvancılık sektöründe yeni bir soluk getiren yem ezme makineleri, zaman tasarrufu sağlayıp besin israfının önüne geçen, müşterileri tarafından oldukça beğenilen kullanışlı makinelerdir.  Bartech firması uzun soluklu hizmet süresi boyunca edindiği tecrübelerle imal ettiği yem ezme makinelerini piyasaya sürmüştür. Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Trifaze ürünü Bartech firmasıyla gelen son teknoloji ile donatılmış bir makinedir.

Olabildiğine sağlam yapısı, yüksek motor gücü, yüksek iş potansiyeli gibi özellikleriyle şimdiden müşterilerinin beğenilerini toplamış durumda.  Bu makinede fiyat aralığına oranla kategorisindeki makinelerde bulunmayan 3 hatlı faz bulunmaktadır.  Geniş yem haznesi, öğütme topları ile yüksek verimli işler çıkarabilmektedir.

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Trifaze Özellikleri Nelerdir?

4 Hp motor gücü ile ağır kütleli ürünleri  zamandan tasarruf edecek kadar hızlı bir şekilde öğütebilmektedir. 1 dakika içerisinde tam olarak 1500 devir kapasitesi olan bu ürün boş şekilde net ağırlığı 158 kilogram gelmektedir. Toplamda 2 parçadan oluşan bu ürün istenildiği takdirde portatif bir kullanım da sunabilmektedir. Standart şebeke elektriği ile çalışabilmektedir. 220V değeri ile çalışan Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Trifaze ürünü kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır.

Yem çıkışının gerçekleştiği ağız ölçüsü 10×28 ebatlarında olup yem girişinin gerçekleştiği ağız ölçüsü 50×75 ebatlarındadır.  1 saat içerisinde 700 kilogram arpa, buğday ve fiğ  öğütmekle birlikte, 600 kilogram bakla ve 3000 kilogram hayvan pancarını öğütebilmektedir.

Yemin büyüklüğünü belirlemek için kullanabileceğiniz bir ayar düğmesi bulunmaktadır.  Ürünün talep edilmesiyle anlaşmalı kargo tarafından ücretsiz olarak gönderilecektir. Çelik alaşımı dayanıklı metali paslanma ve çürümeye karşı son derece dayanıklı olduğundan Bartech Yem makinesini çok uzun yıllar kusursuz bir şekilde gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Fiyatı İçin:

Bartech 4Hp Yem Ezme Makinası – Trifaze