Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml Ürün İncelemesi

Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml Ürün İncelemesi 

Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml Genel Özellikler Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml

Günlük kullanıma uygun olan Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml ile kuru ve normal saçlar ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve dolgun görünümlü olacak. 

Düzenli kullanım sonrasında zayıflamış saç tellerine etki ederek direnç kazandırıp güçlendirecek ve parlaklık kazandıracaktır. Cilde uygun pH seviyesi ile saç dipleriniz ve cildiniz zarar görmeyerek diğer sıradan şampuanlar gibi cildinizi kurutmayacaktır. 

Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml kuru ve normal saçlar için özel olarak üretilmiş olup özel formülü sayesinde havadaki nemi çekerek saçtaki nem oranını artırır ve dengeler.  Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml

Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml içeriğinde bulunan peptitler ve amino asitler ile saçıjn daha kalın ve gür gözükmesini sağlar, saçı besler, güç ve direnç kazandırarak kolay kırılmasını kopmasını ve dökülmesini engeller. 

Günlük kullanıma uygun olan Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml ıslak saça uygulanmaktadır. Saça yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulanan ve bol su ile durulanan ürünümüz düzenli kullanım sonrasında kepek problemini de ortadan kaldırmaktadır. 

Detaylı araştırmalar ve incelemeler sonrasında üretilmiş olan ürünümüz sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız mutlaka kullanmanız gereken bir ürün olmakla birlikte uygun fiyatı ile de çok tercih edilen bir bakım ürünü olmuştur. Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml

Bioxcin Quantum Kuru Normal Şampuan 300 ml İçerik 

BIOCOMPLEX B11 

Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saç tellerini güçlendirir, direncini artırır
Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saçları besler
Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini dış etkenlerden oluşabilecek hasarlardan korur
Doymamış Yağ Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesini engeller 

BIO-ACTIV PEPTIDES 

18 aminoasitten ve insan saçında bulunan peptitlere eşdeğer peptitlerden oluşturulmuş bir formüldür.  

Renklendirici, Paraben, Mineral Oil ve Phenoxyethanol içermez. 

fiyat  bilgisi