Black&Decker A12E 12 Volt / 1,2 Ah Ni-Cad Yedek Akü İncelemesi

Kablosuz cihaz ve makinalar sayesinde daha özgür ve daha rahat çalışmalar gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de kablo sınırlaması bulunmadan ve kablonun dolanma gibi problemleri bulunmadan her alanda çalışma gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca akülü elektrikli aletler ve makinalar sayesinde elektrik bağlantısının söz konusu olmadığı alanlarda da çalışmaların gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bu neden ile de özellikle profesyonel ve kurumsal sektörlerde bu tip ürünlerin kullanımı çok yüksek seviyelerdir. Black&Decker A12E 12 Volt / 1,2 Ah Ni-Cad Yedek Akü ürünü ise şarjlı makinaların kullanım sürelerinin çok daha uzun olmasına yardımcı oluyor. Basit şekilde ürünün alt kısmında yer alan aküsünün çıkartılmasından sonra yedek aküsününt takımı gerçekleştirilebiliyor.

Son derece yüksek kapasitesi sayesinde en yoğun kullanımlarda dahi uzun süreli dayanıklılık gösterebiliyor. Ürünün yoğun performanslı kullanımlarında stabil enerji akımı sağlayarak, kesintisiz ve sorunsuz bir kullanıma olanak vermektedir. Böylelikle şarjlı-akülü ürün gruplarında çok daha etkin performanslı bir çalışma gerçekleştirilebilmesi mümkündür. 1.15 kilogram gibi son derece hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu şekilde son derece hafif olması sayesinde kullanım ihtiyacı söz konusu olan her yere son derece pratik ve kolay bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Black&Decker A12E 12 Volt / 1,2 Ah Ni-Cad Yedek Akü Özellikleri

12 Volt kapasiteye sahip olan yedek akü 1.2 Ah Ni-Cad özelliğe sahiptir. Bu şekilde son derece yüksek performanslı kullanımlarda dahi sorunsuz ve kesintisiz kullanımın gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Black&Decker A12E yedek akü ürün grubu pek çok farklı ürün ile uyumlu özelliklere sahiptir. Bu kapsamda da Black&Decker markalı olan ‘EPC12CA’, ‘EPC1CAB’, ‘EPC128BW2’ ve ‘EPC126BK’ model cihazlar ile etkin bir şekilde uyumludur. Bu tip cihazlar ile güvenlik endişesi bulunmadan, son derece rahat bir şekilde yedek akü olarak kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Black&Decker A12E 12 Volt / 1,2 Ah Ni-Cad Yedek Akü fiyatı