Black&Decker BDCD8 7.2Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası İncelemesi

Black&Decker BDCD8 7.2Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası İncelemesi

 

Black&Decker BDCD8 7.2Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası micro USB şarj cihazı sayesinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz, kompakt tasarımda ergonomik bir üründür. Kullanımın konforlu olabilmesi adına titreşimin tamamını emen kauçuktan yapma kabzası vardır. Çalışma standartlarını en uygun seviyeye çıkaran bu ürün sayesinde saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.

Li-ion akü sistemi sayesinde uzun sürede alet çantanızda yer alacak bu ürün her türlü fiziksel etmene karşı dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Birinci sınıf kaliteli materyalden üretilmiş olup kullanılmadığı zamanlarda dahi şarj koruması yaparak daha uzun süreli kullanıma olanak sağlar.

Tasarımcılar tarafından önceki modellerin tamamı detaylıca incelenerek kusursuzlaştırılmış bu model hem estetik hem de donanımıyla kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

Black&Decker BDCD8 7.2Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası Özellikleri Nelerdir?

      Black&Decker BDCD8 7.2Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası micro USB şarj alet ve tüm mobil cihazların yanında ev eşyalarında kullanılabilir. 0.84 kg ağırlığına olup taşıması kullanılması oldukça kolaydır. Bunun yanında boyutlarının makul olması sayesinde iş bitiminde muhafaza etmeniz oldukça kolaydır.  8/12 Nm tork gücüne sahip bu ürün dakikada 400 devre yapabilmesi ile profesyonel bir üründür. Ahşap yüzeylerde 20mm, metal yüzeylerde ise 10mm derine girebilmektedir.

Çabuk ve gayet kolay uç değiştirebilmek için metalden yapılmış ön kovanı olan anahtarsız 10 mm manderin vardır. Işığın yeteri kadar aydınlatmadığı gölge veya yarı gölge durumlarımda LED teknolojisi sayesinde işiniz aksamaz. Sağ ve sola kolaylıkla döndürülebilme ayarlamasına sahiptir. Bunun yanında vida ne kadar zorlu olursa olsun geri döndürme esnasında tam güç çalışmasıyla profesyonel kullanım sağlar.  Li-ion akü sayesinde zamana dirençli olmasını ve şarj özelliğini sürekli kullanıma hazır olmasını sağlamaktadır.

Fiyatı için tıklayınız

Black&Decker BDCD8 7.2Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası