Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası İncelemesi

Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası İncelemesi

Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası alanında en fazla tercih edilen olup tüm kalite testlerinden başarıyla geçmiş bir üründür. Grek titreşimi emen kabzası gerekse tutma yüzeyinin ele oturan cinsten materyalden üretilmiş olmasıyla son derece kullanışlıdır. Yanı sıra kompakt tasarımı sayesinde tek elinizle rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.

El aletlerinde bulunması beklenen bir özellik de kullanıcıyı yormamasıdır. Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası 2kg ağırlığında olması sayesinde dar alanlarda uzun süre çalışsanız bile sizi hiç yormayacaktır. Anahtarsız 10 mm mandren sayesinde hem uç değişimini hem de aksesuar değişimini kolayca yapabilirsiniz.

Li-ion akü yapısı sayesinde istediğiniz kadar ürünü kullanabilirsiniz. Bunun yanında ne kadar süre devre dışı olduğunun hiçbir önemi yoktur. Güç koruma mekanizması sayesinde ne zaman isterseniz kullanıma sokulabilir. Tork ayarını yapmak için 11 aşama vardır. Bu özelliği ile her türlü yüzeyde hassaslık derecesine göre kullanılabilmektedir. Ahşap yüzeyde 25mm, metal yüzeyde 10 mm delme derinliğine sahiptir.

Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası Özellikleri Nelerdir?

   Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası 12/26 Nm tork gücüne sahip bu ürün elektronik hız ayarlama kabiliyeti ile kullanılan malzemeye uygun vidalama işlemi yapabilmektedir. Çalıştığınız yerin gözün çözme gücünü aşamaması halinde kaliteli işçilik çıkarmanız amacıyla LED ışıklandırma sistemi vardır.

Standart ekipmanı içerisinde 1 adet Ph2/SL1 başlığa sahip vidalama ucu ve şarj cihazı vardır. Yüksüz şekilde dakikada maksimum 550 devir atabilme kapasitesine sahiptir. Li-ion akü sistemi sayesinde aralıksız çalışma fırsatı sunan bu ürün istediğiniz anda kullanıma geçirilebilme özelliğine sahiptir. Otomatik destekleyici özelliği ile enerji kaybını neredeyse sıfıra indirmektedir.

Fiyatı için tıklayınız

Black&Decker BDCDD12 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası