Black&Decker BDCDD12K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası İncelemesi

Black&Decker BDCDD12K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası İncelemesi

Black&Decker BDCDD12K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası piyasadaki benzeri ürünlere nazaran iki kat uzun ömürlüdür. İçerdiği Li-ion akü şarj özelliğini sürekli koruması ile uzun yıllar el aletlerinizin arasında barındırabileceğiniz bir üründür.

 

Vidalama bazen dar alanlarda yapılması gerekebilir. Işık almayan ve çalışma açısından zorlu bu koşullarda çalışma kalitesi bir işçilik çıkarabilmesi son derece önemlidir. LED sistemi sayesinde çalışma alanının net görülebilmesi sağlanabilmektedir. Bunu yanında hafif olması tek elinizle ulaşılması güç alanlarda vidalama yapabilirsiniz. Titreşimi emmesi amacıyla kauçuktan Kalite standartlarındaki bu ürün ahşap zeminde 25mm, metal zeminde 10mm delme kapasitesine sahiptir.

Mendren metal ve ön kovanlı olup oldukça pratik uç değişimi sağlamaktadır. Tork ayarı 11 aşamadan meydana gelmektedir. Hız kontrolü tamamen size bırakan bu ürün iş profesyonelliği açısından önemli bir avantajdır. Yorulmadan saatlerce kullanabileceğiniz bu ürün her türlü delme vidalama işlemlerinde birinci sınıf kaliteyi hizmetinize sunmaktadır. Kusursuz hassaslıkta ve üründen oluşacak hata payını sıfıra indiren bir üründür.

  Black&Decker BDCDD12K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası Özellikleri Nelerdir?

Black&Decker BDCDD12K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası 12/26 Nm tork gücüne sahip olup yüksüz dakikada 500 devir atabilmektedir. 2 kg ağırlığındaki bu ürün kolay taşınabilir ve iş yapılabilir olmasıyla yorulmadan çalışma olanağı sağlamaktadır.  Standart ekipmanı içerisinde 1 adet Ph2/SL! Başlığa sahip vidalama ucu ve şarj aleti vardır.

Aletin iş bitiminde saklanması ve kullanım ömrünün maksimum seviyeye çıkarılabilir olması amacıyla taşıma çantası vardır. Kimi durumlarda çalışma yüzeyinin güçlü olmaması sebebiyle hassas çalışma gerektirebilir. Bu sebeple kontrollü çalışma için elektronik hassas hız ayarlaması vardır. Temiz ve kaliteli bir vidalama için kesinlikle tercih edilmesi gereken başlıca makinadır.

Fiyatı için tıklayınız

Black&Decker BDCDD12K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Akülü Vidalama Makinası