Black&Decker BL1510 10.8 Volt / 1,5 Ah Li-Ion Yedek Akü İncelemesi

Yedek aküler sayesinde şarjlı özelliğe sahip olan cihazların ve makinaların daha uzun süreli kullanımları gerçekleştirilebiliyor. Elektrik bağlantısı olmadan elektrikli ekipman ve cihazların kullanılmasını sağlayan akülü cihaz teknolojisi özellikle yapı ve inşaat sektörlerinde sıkça tercih ediliyor. Yedek aküler ise bu cihazların standart akülerinin tükenmesi durumunda çalışmanın devam ettirilmesine yardımcı oluyor. Bu yönüyle özellikle elektrik bağlantısının söz konusu olmadığı noktalardaki çalışmalarda aksama meydana gelmemesini sağlamaktadır. Black&Decker BL1510 10.8 Volt / 1,5 Ah Li-Ion Yedek Akü ürününün Li-ion pil teknolojisi sayesinde çok kısa sürelerde şarj olabilme özelliği bulunmaktadır. Böylelikle çok daha kısa sürelerde şarj edilerek, aktif şekilde kullanım için her zaman hazır durumda bulundurulabilir.

Li-ion pil teknolojisi ile kısa sürede tam dolu şarj konumuna gelebilen yedek aküler aynı zamanda da çok daha uzun süreli  şarj sürelerine sahiptir. Bu sayede de çok yoğun kullanımın söz konusu olduğu cihazlara takılmaları halinde dahi çok uzun süreli bir kullanım performansının elde edilmesini sağlar. Her şarj durumunda kesinlikle kullanılan cihazın ihtiyaç duyduğu voltajda elektrik akımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı olur. Bu sayede de şarjın azalmasının kullanım performansında verimsizliklere neden olmaması sağlanabilmektedir.

Black&Decker BL1510 10.8 Volt / 1,5 Ah Li-Ion Yedek Akü Özellikleri

10.8 Volt kapasitesi ile matkap grubu başta olmak üzere elektrikli el aletleri kategorisinde yer alan ürün grupları için kullanıma uygundur. Black&Decker BL1510 10.8 Volt ürününün 1.5 Ah Li-ion pil özelliği bulunmaktadır. Dış kasasının sağlam ve dayanıklı olması sayesinde darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Bu durumda zorlu çalışma koşullarının söz konusu olduğu tüm iç ya da dış mekanlardaki çalışmalar için kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Bu yedek akü modeli Black&Decker’ ın ‘EGBL108K’ ve ‘EGBL108KB’ model cihazları ile kullanım açısından uyumluluk teşkil etmektedir.

Black&Decker BL1510 10.8 Volt / 1,5 Ah Li-Ion Yedek Akü fiyatı