Black&Decker KG115A5 750Watt 115mm Avuç Taşlama Makinası + 5 Taş Hediyeli İncelemesi

Black&Decker KG115A5 750Watt 115mm Avuç Taşlama Makinası + 5 Taş Hediyeli İncelemesi

Müşteri memnuniyetini esas alan kompakt tasarım ve ekonomik fiyatları ile bilinen  Black&Decker firması güncel teknolojinin entegre edildiği Black&Decker KG115A5 750Watt 115mm Avuç Taşlama Makinası + 5 Taş Hediyeli  ürünü ile tekrar karşımızda.  Profesyonel işçilik aleti olan Avuç taşlama makinaları, iş kazalarının en çok yaşandığı aletlerden birisidir. Firma müşteri  odaklı çalıştığı için bu üründe en çok dikkat çeken özelliği özellikle aparat değişiklikleri ve çark sistemindeki güvenlik önlemleridir.

Black&Decker KG115A5 750Watt 115mm Avuç Taşlama Makinası + 5 Taş Hediyeli Özellikleri Nelerdir?

1 dakika içerisinde tam 11000 devir’ yapabilen  Black&Decker KG115A5 750Watt 115mm Avuç Taşlama Makinası + 5 Taş Hediyeli ürünü 115 mm’lik bir disk çapına sahip. Mil bağlantı dişi ise standart olup M14’tür.  Güçlü bir motora sahip olan bu ürün her türlü zeminde kesme işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar.  Kompakt ve dayanıklı bir gövdeye sahiptir.

Gövde sağlamlığı yapılan işte makinanın zorlanmasını ve iş kalitesini arttırmasını sağlamaktadır.  Ağırlığının yüksek olmaması sonucu ise tek elle çalışabilme imkanı sunmaktadır.  Belirtildiği gibi  çarkların sallanması iş kazalarına yol açabileceğinden  sağlam bir mil kilidine sahiptir. Mil kilidi çarkların makineye olan sağlamlığını arttırdığı gibi  değişik çark kullanma durumunda tak çıkar işlerini de kolaylaştırmaktadır. Makinenin uzun süreli kullanımında harareti engellemek için hava kanalları mevcuttur.  Ağırlığı 2,1 kilogram olup  metal yüzeylerde tel fırçalar için kazıma imkanı sağlar.  Ürünle birlikte 4 adet metal kesme taşı 1 adet mermer kesme taşı hediye olarak verilmektedir.  Metal yüzeyine taşlama yapma, çapak atma gibi işlemleri profesyonel bir şekilde yerine getirmenizi sağlar.  Ayrıca ürünle birlikte gelen zımpara diskleri ile kaba zımpara yapma imkanı sunar.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Black&Decker KG115A5 750Watt 115mm Avuç Taşlama Makinası + 5 Taş Hediyeli