Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi İncelemesi

Yüksek direnç ve sertlik yapısına sahip olan ürünlerdeki kesim ve delme işlemleri için el frezesi ürünleri kullanılır. Yüksek motor gücünden yararlanarak, fazla efor sarf edilmeden tüm malzemelerde kesim işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Özellikle de güçlü motorunun ürünün malzeme direncini kırarak, takılma ya da sekme gibi sorunların olmamasını sağlıyor. Mevcut özellikleri sayesinde üründe kusursuz uygulama gerçekleştirme imkanı sağlayan Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi modeli, sektörel çalışmalarda işletmelere önemli avantajlar sağlıyor. Özellikle de ürünlerdeki uygulamaların daha kısa süreler içerisinde ve daha kolay şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Torna uygulamaları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan el frezesi modelinin güçlü motorunun yanı sıra mevcut olan geniş aparat özellikleri ve tabii ki güçlendirilmiş malzemeleri ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Sadece 2.1 kilogramlık ağırlığının yanı sıra rahat tutuş imkanı sağlayan iki kanadındaki kollar ile pratik uygulama gerçekleştirilebiliyor. Mil kilidi sayesinde sadece tek bir anahtar sayesinde uç değişimleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca ilgili çalışma gerçekleştirilen malzemeye göre gerekli olan derinlik ölçüleri için ürün üzerinde hızlı ve kolay şekilde hassas ayarlama gerçekleştirilebilir. Böylelikle üründe istenen derinlikteki kesimin sağlanması mümkün olur.

Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi Özellikleri

1200 watt kapasitesindeki güçlü motoru sayesinde yüksüz olarak dakikada 8 bin ile 27 bin devir aralığında devir hızı sağlar. 4 adet farklı uç girişi seçeneği bulunan Black&Decker KW900E el frezesi modeli, 6 milimetre, 6.35 milimetre, 8 milimetre ve 12.7 milimetre şaftlı freze uçlarının kullanımına uygundur. Dalma derinliği ise 0-55 milimetre aralığında olan el frezesi modeli, 30 milimetrelik maksimum oluk çapı kapasitesine sahiptir. Güvenli kullanım için ürünün özel tetiğinin bulunması hatalı olarak çalıştırmanın yaratabileceği tüm güvenlik risklerini ortadan kaldırıyor.

Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi fiyatı