BLACK&DECKER MTSA2 MULTİEVO ZIMPARA APARATI İNCELEMESİ

BLACK&DECKER MTSA2 MULTİEVO ZIMPARA APARATI İNCELEMESİ

           Çalışma alanının sürekli temiz tutulması, kolay ve hızlı bir şekilde kağıdını değiştirebilme, en dar ulaşabilmesi zor alanlarda çalışabilme gibi özellikleri Black&Decker MTSA2 Multievo Zımpara Aparatı hizmetinize sunmaktadır. FRZ_MTSA2 stok kodu ile çalışan bu ürün, yüksüz şekilde dakikada 0-7500 devir hız yapabilmektedir. Zımpara tabanı kaliteli üründen yapıldığından, zımpara uçları ve taban uzatabilme özelliği sayesinde çalışma alanınızın darlığı sorun olmaktan çıkmaktadır. Tabanı kendinden daha yapışkan bir yapıya sahiptir. Bu sayede kağıt değiştirmeyi çok hızlı yapabilmektedir. Bir adet adaptör içermektedir. Toz emmeye yarayan bu yapısı sayesinde arzu edilmesi halinde elektrik süpürgesi ile bağlantı kurulabilmektedir. Yanı sıra bu özellik çalıştığınız bölgenin sürekli olarak temiz kalmasını sağlamaktadır. Uzun süreli kullanımlarda sizi yarı yolda bırakmaması adına donanımsal özelliklerle tasarlanmıştır.

BLACK&DECKER MTSA2 MULTİEVO ZIMPARA APARATI ÖZELLİKLERİ:

     Black&Decker MTSA2 Multievo Zımpara Aparatı önceki ürünlerin eksiklikleri dikkate alınarak şık bir tasarımla üretimi yapılmıştır. Standart ekipmanları içerisinde 5 tane zımpara kağıdı bulunmaktadır. MT350K ve MT218KB ürünleri ile uyumlu çalışmaktadır.

0,67 kg olması ile kolay taşınabilirlik ve muhafaza edilebilirlik avantajlarına sahiptir. 0-7500 dev/dak hızı ile çalışması ile kalitesini ortaya koymaktadır. Yanı sıra güvenlik esaslı üretilmiştir. Olası iş kazalarını önlemek adına tutma bölümü ele oturan ve kesinlikle kaymayan bir yapıdadır. Yüzeyi, çalışması problemli yerlere uyum sağlayacak yapıda tasarlanan bu ürün: kağıt değiştirme hızı ile de sektördeki diğer ürünlere göre öndedir. Yapı malzemesi birinci kalitedir. Sağlamlığı ile de uzun süreli profesyonel bir hizmeti çok uygun fiyatlara hizmetinize sunmaktadır. Black&Decker MTSA2 Multievo Zımpara Aparatı kırılma paslanma gibi sorunlar yaşamanıza neden olmaz. Bu bakımdan sürekli çantanızda barındırabileceğiniz kaliteli bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Fiyatı için

Black&Decker MTSA2 Multievo Zımpara Aparatı