Black&Decker NVB115WA 5.4Wh/3.6V 1,5Ah Li-ion Şarjlı Süpürge İncelemesi

Black&Decker NVB115WA 5.4Wh/3.6V 1,5Ah Li-ion Şarjlı Süpürge İncelemesi

5,4Wh/3.6V Motor gücüyle temizlik olgusuna yeni bir boyut getirecek olan Black&Decker NVB115WA 5.4Wh/3.6V 1,5Ah Li-ion Şarjlı Süpürge uygun fiyatlar ve yüksek performansıyla müşterileriyle buluşuyor. Hizmet kalitesini müşteri memnuniyetine endeksleyen Black&Decker firması bu ürünü dahil olmak üzere bütün ürünlerinde malzemel kalitesi ve yüksek performansı hedeflemektedir.

Li-ion aküsüyle iş süresi boyunca elektrik sıkıntısı, kablo sıkıntısı yaşatmayacak olan bu ürün sayesinde daha temiz evlere, daha kısa zamanda kavuşacaksınız.

Çeşitli renk seçenekleriyle karşımıza çıkan Li-ion Şarjlı süpürge patentli bir motor teknolojisine sahip.  Bu motor teknolojisi ile standart süpürgelere oranla emiş gücü daha yüksek, daha az ses şiddeti yayan bir ürün ortaya çıkmış durumda.

Black&Decker NVB115WA 5.4Wh/3.6V 1,5Ah Li-ion Şarjlı Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Li-ion aküsü 1.5Ah gücüne sahip olan bu ürün tek elle kullanım özelliği ile yorulmamanızı sağlayacak ve sizlere temiz bir alan oluşturacaktır. Evlerinizde ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Black&Decker NVB115WA 5.4Wh/3.6V 1,5Ah Li-ion Şarjlı Süpürge, duvara monte edilebilen ya da istenildiği takdirde tezgah gibi bir düz zemine takılabilen şarz tabanına sahiptir.  Akü sistemi tamamen çevre dostu olup, 370ml toz toplama haznesine sahip bir üründür. Uzatma aparatı sayesinde  en ulaşılmaz noktalara bile rahatlıkla erişebilirsiniz.

Bu üründeki en önemli özelliklerden birisi de doğrudan toz toplama haznesine dokunmamak. Bu özelliği sayesinde tamamen hijyenik koşullarda tek düğme ile toplanan tozu kiri tek seferde boşaltabilirsiniz.

Ayrıca toz toplama haznesi şeffaf olduğundan dolması durumunda alacağınız uyarıyla birlikte temizlik sürecinizi aksatmayacaksınız.  Ergonomik ve Kompakt bir tasarıma sahip olan bu ürün sizlere tutuş kolaylığı ve yüksek performans sağlıyor. Ayrıca istenildiği takdirde toz toplama haznesi yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Black&Decker NVB115WA 5.4Wh/3.6V 1,5Ah Li-ion Şarjlı Süpürge