Black&Decker ORA HVFE2150LB 21.6V/40Watt Li-ion Dikey 12 Siklonik Filtre Sistemli Şarjlı Süpürge İncelemesi

Black&Decker ORA HVFE2150LB 21.6V/40Watt Li-ion Dikey 12 Siklonik Filtre Sistemli Şarjlı Süpürge İncelemesi 

     Black&Decker ORA HVFE2150LB 21.6V/40Watt Li-ion Dikey 12 Siklonik Filtre Sistemli Şarjlı Süpürge ergonomik olup konforlu kullanımıyla pratik ve ideal bir üründür. Otomatik temizlenen filtre ile tıkanma gibi sorunlara çözüm getirerek performansını arttırıcı etki yapar. Patentli motor teknolojisine sahiptir.

Piyasadaki diğer ürünlere kıyasla %50 uzun ömürlüdür. Bunun yanında kir biriktirme haznesinin şeffaf olmasıyla boşaltılması gereken zamanı anlayabilirsiniz. Hazne boşaltma işlemi için sadece düğmeye basmanız yeterlidir. Bu sayede kire temas etmeden kolaylıkla haznesini boşaltabilirsiniz

Black&Decker ORA HVFE2150LB 21.6V/40Watt Li-ion Dikey 12 Siklonik Filtre Sistemli Şarjlı Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Black&Decker ORA HVFE2150LB 21.6V/40Watt Li-ion Dikey 12 Siklonik Filtre Sistemli Şarjlı Süpürge 21.6V watt güç üretebilen bir adet motora sahiptir. Siyah ve şık olmasının yanında 450 ml ye kadar toz barındırma bölümüne sahiptir. Toz emme kapasitesi 925mm seviyesindedir. Ürünün şarj olup olmadığına dair ışıklı bir gösterge bulunmaktadır.

Yüzde 70 oranında tasarruflu süpürge: Li-ion aküye sahiptir. Akü yapısı kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Komopakt ve kolay taşınabilir olması da avantajları arasında yer almaktadır.

Şarj bölümü aşırı yükleme olmaması için fullendiği zaman otomatik şarj almayı durdurur. Toz toplama haznesi uzun süreli kullanımlar için temizlemek amacıyla çıkarılabilir.

Uzatma borusu iş yaptığınız alana göre uzunluğu ayarlanabilir. Düzlemin sert olması halinde turbo fırçaya sahip başlığı profesyonel bir temizlik sağlamaktadır. 12 tane siklon filtre, mekanizması sayesinde ekstraksiyon mantığıyla kiri döndürerek emici kuvveti maximize eder. Büyük boyutlu kirleri emebilmesi için genişçe bir emici ağız içermektedir.

Siklonları santrifüj sayesinde toz ayrıştırmayı kusursuz yapmaktadır. Bunun yanında uzun süre emici güç korunumu sağlanır. Yüksek performansının yanı sıra 3.filtre kötü kokmasını önler.

Fiyatı için tıklayınız

Black&Decker ORA HVFE2150LB 21.6V/40Watt Li-ion Dikey 12 Siklonik Filtre Sistemli Şarjlı Süpürge