Black&Decker SVA420B 28.8Wh/14.4V 2.0Ah Li-ion 2in1 Şarjlı Dikey Süpürge İnceleme

Black&Decker SVA420B 28.8Wh/14.4V 2.0Ah Li-ion 2in1 Şarjlı Dikey Süpürge İnceleme

    Black&Decker SVA420B 28.8Wh/14.4V 2.0Ah Li-ion 2in1 Şarjlı Dikey Süpürge maksimum hijyen sağlayan, enerji tasarrufu %70 oranında birinci kalite bir üründür. Turbo başlık içermesi sayesinde tek seferde kalıcı temizlik yapma potansiyeline sahiptir.

Piyasadaki diğer ürünlere kıyasla  kat hızlı şarj edilebilmektedir. Li-ion akü barındırmasıyla hafiftir ve uzun süreli kullanılabilir. Ergonomik bir tasarımı vardır.Pratik ve kaliteli bir temizliğin ilk adresi bu ürün Patentli motor teknolojisine sahiptir. Büyük oranda emici gücü vardır. bunun yanında hazne kısmı aralıksız çalışma kalitesi açısından büyükçe yapılmıştır.

Kullanım kolaylığı sağlamasının yanında ağız kısmı geniştir. Bu sayede temizleyeceğiniz yüzey ne olursa olsun etkili olabilmektedir. Emme ucu uzun bir yapıdadır. Dar alanlarda rahat çalışabilmeniz adına önemli bir avantajdır.

Akıllı şarj ünitesine sahiptir. Bu bakımdan, akü dolduğunda şarj almayı otomatik olarak durmaktadır. Enerji koruması ve tasarrufu sayesinde her an kullanıma hazırdır.

 Black&Decker SVA420B 28.8Wh/14.4V 2.0Ah Li-ion 2in1 Şarjlı Dikey Süpürge Özellikleri Nelerdir?

  Black&Decker SVA420B 28.8Wh/14.4V 2.0Ah Li-ion 2in1 Şarjlı Dikey Süpürge 28.8Wh/14V motor gücüne sahiptir. Li-ion akü 2 Ah amper gücündedir.

Tıkanmayı önlemek ve performansını maksimum seviyeye getirmek adına tasarımcılarla modele birçok özellik yüklenmiştir. Örneğin otomatik filtre temizleme mekanizması kesinlikle ürünün kullanım ömrünü uzatıcı etki yaratmaktadır. Kir toplama kısmı şeffaftır. 500ml kadar haznesi olan kir haznesi, kontrol edilebilir olması açısından şeffaftır.

Hazneniz dolduğu zaman sadece düğmeye basarak konforlu bir biçimde boşaltabilirsiniz. Maksimum hijyen amaçlı üretilmiş bu ürün akıllı şarj ünitesi sayesinde yer işgal etmeden şarj edilebilir özelliktedir. Turbo fırça başlık içermektedir. İsteğinize bağlı olarak normal şarjlı bir süpürge olabilirken, diklemesine turbo fırçası ile en sert zeminlerde dahi kullanma olanağı vardır.

Fiyatı için tıklayınız:

Black&Decker SVA420B 28.8Wh/14.4V 2.0Ah Li-ion 2in1 Şarjlı Dikey Süpürge