Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum Su Terazisi İncelemesi

Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum Su Terazisi  Özellikleri

Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum Su Terazisi Ürün  el aletleri kategorisinin su terazileri sınıfına dahildir. Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum Su Terazisi  yatay göz üzerindeki zeminde  %2’lik eğim çizgilere sahiptir.

Ürün lazer işaretlemelidir. Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum Su Terazisi  lazer işaretlemeli terazi gözleri ile diğer su terazilerden üst düzeyde bir üründür.

Ürünün lazer işaretlemeli gözleri sayesinde ömür boyu kullanım sağlar ve ömür boyu 0.5mm/m hassasiyet sağlar.

Geleneksel bir düzey ölçer, içi tamamen sıvıyla dolu olmayan, hafif kavisli cam bir tüpe sahiptir.

Genelde tüpün içinde baloncuk kalmış renkli bir ispirto veya alkolden oluşmaktadır. Hafif eğimlerde kabarcık, genellikle işaretli olan merkez noktasından uzaklaşır. Su Terazisi bir seviye ölçeri taklit etmeyi dener ve gerçek bir seviye ölçerin göstereceği gibi verileri gösterme özelliğine sahiptir.

Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum  Su Terazisi  ayrıca, merkezinde bir çember bulunan dış bükey bir camın yüzeyinde sıvı bulunan, düz tabanlı dairesel bir cihaz olan boğa gözü düzey ölçer özelliğine de sahiptir.

Bu, boru şeklindeki terazilerin yalnızca boru yönünde yaptığı doğrulamayı bir düzlem üzerinde gerçekleştirmeye yarar. Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum  Su Terazisi dayanaklıdır, müşterinin mennuniyetini karşılayan bir üründür.

Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum  Su Terazisi kullanım alanları yaygındır.

Bmı 150cm EURO STAR 690 Alüminyum  Su Terazisini nerede kullanabilirsiniz?

Bir Su terazisi genellikle inşaat, doğrama ve fotoğrafçılıkta, üzerinde çalıştığınız nesnenin düzgün olup olmadığını doğrulamakta kullanılır.

Bir su terazisi, düzgün bir şekilde kullanıldığında, kusursuz bir şekilde düzgün mobilyalar yaratmanıza, resim veya nesneleri duvara asmanız da, bilardo masasını, tenis masasını düzgün yerleştirmeniz de, fotoğraflar için bir tripodu düzgün yerleştirmeniz de ve daha birçok konuda yardımcı olabilir.

Herhangi bir ev veya apartman dairesi için olmazsa olmaz bir cihazdır.

Fiyat  bilgisi için