Bmı 60cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi Ürün İncelemesi

Bmı 60cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi Ürün İncelemesi

Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi Özellikleri

Teknik Özellikleri

-Ürünün boy uzunluğu 60 cm’dir.

-Ağırlığı 600 gram’dır.

-Keskin, düz kenarlı su terazisidir.

– 3 adet terazi gözüne sahiptir.

– 1 adet kırılmaz bakma yeri vardır.

Diğer Özellikleri Nelerdir?

Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi içinde hava kabarcığı bırakılmış su dolu bir cam silindir. Ürün bir plastik yataktan oluşur. Düzlem veya doğruların yataylığını belirleyen bir mekanik el aletidir. Ürün kabarcıklı düzeç olarak da bilinir. Belirli aralıklarda sağlıklı ölçüm yapabilen bir alettir. Üretim dizaynı oldukça kuvvetlidir.Üretici firma el aletleri üretmede birinci sıradadır. Üst düzey çalışma gücünden ödün vermeyen tek firmadır. Ürünün üretimi yapan firma Bmı’dır.

Bmı markasının Almanya’dır. Dolasıyla Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi Almam malıdır.

Ürünün kullanımı çok basittir. Ürün alüminyum gövdelidir.TS standartlarına uygun olarak üretilmiştir. TS’nin kalite yönetimi tarafından tam puan alan su terazisidir. Ürünün terazi gözlerinde bulunan sıvı Uv ışınlarına karşı duyarlıdır. Ürünün ölçüm işlemlerinde hata payı sıfırdır. Ürünün yap ve malzemesi en üst düzeyde kaliteli maddelerden oluşur. Her türlü darbeye dayanıklıdır. Güçlü alüminyum profili vardır.

Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi teknik ölçüm sistemlerinin bir aletidir. İmalatta, satış,servis ve bakım kategorilerinde sıkça kullanılan su terazidir. Mekanik bir aleti olarak herkes tarafından kullanır.

Hiçbir zorluğu yoktur. Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi insan sağlığını koruyan bir üründür. Topluma ve doğaya kesinlikle zararı yoktur. Ürün küçük düzeylerde eğim ölçüsü yapabilmek ve düzeltmek için en uygun su terazidir.

Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi

fiyat bilgisi için

Bmı 60 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi fiyat  bilgisi .