Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası 950W İncelemesi

Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası 950W Özellikleri

Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası, bahçenizdeki zorlu çim biçme işlemleriniz için özellikle kenarda kalmış ulaşılmaz çimleri biçme işlemleriniz için özel olarak tasarlanmış ergonomik bir üründür. Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası ürününün askı ve tutamakları ayarlanabilen şekilde tasarlanmış kullanıcı dostu bir ürün olma özelliğine sahiptir.

Çim biçme makinelerinin ulaşamadıkları kenarlar için özel olarak tasarlanmıştır ve kenar çimlerini biçmeyi bir eziyet olmaktan çıkarıp bir keyfe dönüştürecektir. Alman teknolojisiyle geliştirilmiş öncü marka olan Bosch size eşsiz bir deneyim kazandıracaktır. Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası, bıçak ve güçlü misina makarası arasında kolay geçiş yapabilecek özellikte geliştirilmiştir. 1,3 bg ile kesim performansını en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası ile ilgili diğer teknik veriler ise aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Motor gücü950 W
Dairesel kesme çapı (misina)37 cm
Ağırlık5,3 kg
Ekstra güçlü misina3 x Ø 3,5 mm
Ağırlık5,3 kg
Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası ürün teslimat kapsamında şu ürünler verilecektir:
  • Çit kesme makinesi bıçağı – 1 adet
  • Ekstra kalın misina 37 cm – 3 adet

Bosch AFS 23-37 Misinalı Kenar Kesme Makinası, geliştirilmiş motor teknolojisine sahip avantajlı bir üründür. Düzgün ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayacaktır. İşlerinizi rahatlık ve zorlanmadan yapabileceksiniz. Kenar kesme makineleri arasında avantajlı bir edinen Bosch markası yıllardır bu alanda profesyonel ürünleriyle katkı sağlamaktadır. Çim biçme ve kenar kesme işlemleriniz Bosch markasıyla güvenilir ve dayanıklı bir şekilde gerçekleşebilecektir. Alman teknolojisinin öncü markası Bosch kenar kesme makinelerinin en profesyonel olanlarını üretmektedir.

Bu ürünün fiyat avantahjı hakkında bilgi sahibi olmak ve bu ürünü avantajlı fiyatıyla satın almak istiyorsanız

Bosch AFS 23-37 Misinalı KenarKesme Makinası 950W