Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm İncelemesi

Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm İncelemesi

200 W motor gücü ile en sert yüzeylerde profesyonel işçilik çıkarabileceğiniz bu ürün Bosch firmasının güvencesi ile ekonomik fiyatlarda müşterileriyle buluşuyor.  Standart bir profil kesme makinasına göre daha geniş bir tabana sahiptir.  Lastik ayakları bulunmaktadır. Bu lastik ayakları sayesinde işlerinizde daha stabil bir iş potansiyeline sahip olacaksınız.

Yüksek kesim gücü ve profesyonel çalışma imkanı ile  yüksek verim elde etmenizi sağlayacak bir alettir.  Kilit sistemi sayesinde yüksek bir güvenlik sağlamaktadır.

Bilindiği üzere en çok iş kazalarının meydana geldiği  aletlerden birisi profil kesme makinalarıdır.  Bu durumu ortadan kaldırmak için Bosch firması bu üründe çeşitli güvenlik önlemleri almıştır. Bu sayede iş kazaları minimize edilecek ve iş konforu arttırılacaktır.

Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm Özellikleri Nelerdir?

17 kilogramağırlığa sahip olan Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm aleti  plastik ayakları sayesinde istediğiniz düz bir zeminde çalışabilme imkânı sağlamaktadır. Herhangi bir yere sabitleme ihtiyacı duymadan çalıştırabileceğiniz bu makinenin bıçak çark sistemi ısıl işlem görmüş Karbon çelikten imal edilmiştir. Ağırlığı sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Kesme disk çapı 355 mm olan bu ürün sayesinde istediğiniz zemin üzerinde açılı kesimler yapabileceksiniz.  Kesme diski göbek çapı ise 25,4 mm’dir. Bu makine boşta çalışma pozisyonunda iken 1 dakikada tam olarak 3800 devir yapabilmektedir.  Titreşim emisyon değeri 2.5 m/s² dir.

Makineyi sipariş vermeniz durumunda sizlere ücretsiz kargo ile gönderilecek standart ekipman;  Makinenin kendisi, bir adet taşlama diski ve 1 adet alyan anahtar şeklindedir.  Bu teslimat kapsamı ile ekonomik fiyatlarda ulaşabileceğiniz Bosch Profil kesme makinası sizlere uzun bir dönem profesyonel işçilik sağlayacaktır.

 

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm