Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm İncelemesi

Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm İncelemesi

Gönye kesme makinası;  Alüminyum, ahşap ve plastik profil malzemelerin hassas ve detaylı kesimleri için kullanılan son teknoloji ile donatılmış bir makinadır. Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm Çift yay sistemi bulundurmaktadır. Bununla birlikte iş kazalarını önlemek için testere muhafazası bulunmaktadır.

Bu testere muhafaza sistemi sayesinde hangi malzemeyi kesiyor olursanız olun güvenli ve daha rahat bir kesim sağlayacaksınız.

Bununla birlikte çoğu gönye makinasının tasarımından kaynaklanan eksi özelliği yine bu gönye makinasında kazandırılmıştır. Bu tasarım sayesinde üst tablada kesim özelliği kazanan makine yükseltilebilir alçaltılabilir özelliği sayesinde daha konforlu bir iş ortamı yaratacaktır.

Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm Özellikleri Nelerdir?

Makinanın ayarlanabilir kesim tablası sayesinde +45 dereceden -45 dereceye kadar kesim açısı sağlayabileceksiniz. Bu kesim açısı istenilen profil malzemesinin türü ne olursa olsun kusursuz ve hassas kesimleriniz için kullanılabilecektir.

Aynı zamanda sağa ve sola olarak  0, 15 , 22.5  şeklinde açılarda kesim tablası sabitlenebilme özelliğine sahiptir.  Isıl işlem görmüş keskin bıçakları sürekli kesim yapıyor olsanız dahi kısa süre içerisinde körelmeyecek uzun vade performansını yitirmeden çalışacaktır.

Bosch GCO 20-14 Profil Kesme Makinası 2000W 355mm ürününü sipariş vermeniz durumunda ürünle birlikte gelecek olan standart ekipman; servis anahtarı, profil dayama şeklindedir. Testeresi haricen satılmakta olup, Bosch firmasının bünyesinde makineye uyumlu birçok farklı işlevi üstlenen testere türleri de mevcuttur.

Ürün ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Makinede bulunan vida sistemi kesim sırasında profillerinizi sabitleyerek elle tutmanızın önüne geçer. Elle tutulan profiller testere şiddetinden ötürü kayarak iş kazalarına neden olabilir. Bu nedenle bu makinada bulunan profil tutucu sistem oldukça avantajlıdır.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Özçelik Alfa Gönye Kesme Makinası 1Hp 300mm