Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma 10.8V 2.0Ah L-Boxx İncelemesi

Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma Üstün Özellikler

Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma, hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerden yalnızca biri olan bir üründür ve Alman teknolojisiyle ilerletilmiş Bosch markasının profesyonel kullanım sağlayacak makinelerinden yalnızca biridir. Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma, Bosch Premium lityum iyon teknolojisine sahiptir bu çok avantajlı bir özelliktir. Lityum iyon kendi kendine deşarj problemi olmayan yeni nesil bir teknolojisidir, hafıza etkisi yoktur ve yeniden doldurulabilir özelliktedir. Üstelik yeniden doldurulması için şarjının tamamen boşaltılmaya ihtiyacı da yoktur.

Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma, ECP yani elektronik hücre korumalı bir üründürakü böylece aşırı yüklenmeye ısınmaya ve deşarja karşı iki kat korunmuş olur. Entegre led ışığıyla karanlık ortamlarda dahi profesyonel bir kullanım sizleri beklemektedir. Çalışmak için gündüz olmasını beklemenize gerek kalmayacaktır.

Ürün, 10,8 Volt gücündedir ve 137 mm’lik hafif ve küçük yapısıyla hassas bir denge sağlayacaktır, işlerinizi en profesyonel şekilde gerçekleştirenizi sağlar. 105 nm’lik tork momentiyle hem metalde hem de betonda optimum verim sağlanacaktır. Dakikada 2600 devir yapabilmektedir böylece hızlı çalışma için gereken devir sayısına sahipsiniz demektir.

Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma ürünü birçok teknik avantajla donatılmıştır bu teknik özellikler ise aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Akü kapasitesi2 Ah
Boştaki devir sayısı0 – 2.600 dev/dak
Akü ile birlikte ağırlığı0.96 kg
Tork, maks.105 Nm
Nominal darbe sayısı0 – 3100 bpm
Akü gerilimi12 V
Uç tutucu1/4″
VİDA ÇAPI
Vida çapıM 4 – M 12

Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma, uzun motorlu bir çalışma ömrü sunacaktır, uzun ömürü kullanım deneyimi ürünü tercih edilme sıralamasında öncelikli yapmaktadır. Speed Selection yani ön seçimli hızdaen iyi çalışma sonuçlarını sağlayacaktır.

Bu ürünün fiyat avantajını öğrenmek için

Bosch GDR 10.8-Li Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma 10.8V 2.0Ah L-Boxx