Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası 850W 115mm Devir Ayarlı İncelemesi

Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası Kullanışlı Ürün

Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası, avantajlı ürün özellikleriyle donatılmış üstün Alman teknolojisi markası Bosch’un profesyonel kullanımlı bir ürünüdür. Güç, performans ve sağlamlığın yeniden tasarlandığı Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası protection guard yani üstün kullanıcı koruması özelliği ile kullanıcıların performans açısından tercih sebebidir. Constant speed özelliği yani elektronik hız regülasyonu sayesinde sabit hızda en iyi çalışma sonuçlarını garanti etmiş bir markadır.

Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası ürünün diğer avantajlı teknik özellikleri ise aşağıda sıralanmıştır:

Nominal güç girişi850 W
Boşta çalışma hızı2800 – 11000 rpm
Öğütücü iğ dişlisiM 14
Disk çapı125 mm
Kauçuk destek pedi, çap125 mm
Tel fincan fırçası, çap70 mm
Ağırlık1,9 kg

Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası, speed selection yani malzemeye özel hız gerektiren ön hız seçimi ile en iyi performansı gösterecek olan profesyonel bir üründür. Anti- rotasyon koruyucusu sayesinde de yüksek güvenlikli bir kullanım sağlar.

Kolay disk değişimi için mil kilitleme özelliğine sahiptir, dz dişli kafası ile sıkı mekanlarda dahi rahatlıkla çalışabileceksiniz. Ayrıca dişli kafası 90 derece döndürülebilir özelliktedir. Zırhlı bobinlere sahiptir bunlar motoru zımpara tozuna karşı koruyacaklardır böylece uzun ömürlü bir kullanım sizleri beklemektedir. Kesilmiş karbon fırçalara sahiptir ve anti rotasyon koruyucusu sayesinde güvenilir bir koruma sağlar.

bir avuç taşlama makinesi seçerken teknik özelliklerine oldukça dikkat etmek gerekir. Taşlama makinesinin boyutlarına göre farklı ağır işlerde çalıştırılabilir. Elinizdeki ürün 115 mm’dir fakat performansı sizi oldukça şaşırtacaktır. Avuç taşlama makinesinin boyutlarına göre disk seçimi önemlidir buna göre uygun disk seçilirse maksimum performans sağlayacaktır. Disk küçüldükçe de devir sayısının artacağı unutulmamalıdır.

Bu ürünün fiyat avantajını öğrenmek ve ürünü satın almak için

Bosch GWS 850 CE Avuç Taşlama Makinası 850W 115mm Devir Ayarlı