Bosch HSS-R Metal Matkap Uç Seti 7 Parça İncelemesi

Bosch HSS-R Metal Matkap Uç Seti 7 Parça İncelemesi

Bosh firmasının üretimi olan bu matkap uç seti görüntüsüyle bile  dayanıklılık ve kalitesini göstermektedir.  En inceden en kalına toplamda 7 parçadan oluşan bu set 118 derecelik yiv eğimiyle hedef noktaya basınç uygulamakta ve delme işlemini standart bir uca göre oldukça kısa bir sürede tamamlamaktadır. 7 parça ürünün kaybolmaması için özenli bir şekilde plastik malzemeden yapılmış kabı hediye olarak gönderilmektedir.

Kabının iç yüzeyinde yerleri ve uçların numaralarını karıştırmamak için yazılar bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz ucu hiç vakit kaybetmeden kullanabileceksiniz. Bosch firması elektronik cihazlarından tutun el aletlerine kadar ürettiği ürünlerin kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Bosch HSS-R Metal Matkap Uç Seti 7 Parça ürünü de diğer ürünlerinde olduğu gibi yüksek kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Bu dayanıklılığın temelinde  piyasaya sürülmeden önce yapılan yüksek sıcaklık işlemidir. Şekil ve kesimler gerçekleştirildikten sonra yüksek sıcaklığa sahip lav kazanına gönderilen bu metal uçlar olduklarından çok daha sert bir hale gelmektedir.

Bu işlemden sonra paslanma, deformasyon gibi durumlara direnç kazanmaktadır. Son olarak parlatma işlemine de girdikten sonra estetik bir duruş kazanan bu ürün piyasaya sürülmüştür. Piyasa standartlarında ısıl işlemle birlikte kaplama yapılan matkap uçlarının satış fiyatından çok daha ekonomik bir fiyata satışa sunulan bu ürün uzun yıllar ister kendi çantasında ister alet çantalarınızda  isterseniz de atölyelerinizde kullanabileceğiniz bir üründür.

Bosch HSS-R Metal Matkap Uç Seti 7 Parça ürünü profesyonel olmasanız dahi matkabınızla profesyonel işler çıkarmanızı sağlayacaktır.  Kesimi sayesinde oluşturduğu yüksek basıncı metal yüzeylerde dahi uygulanabilmektedir. Demir içeren metalleri standart bir matkaba oranla çok daha kısa bir süre içerisinde delme kabiliyetine sahiptir.  Pratik bir kullanımı mevcuttur. Doğrudan matkaba takılıp kullanılabilmektedir.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Bosch HSS-R Metal Matkap Uç Seti 7 Parça